آتش گرفتن پنل های خورشیدی تسلا در انبار آمازون

آتش گرفتن پنل های خورشیدی تسلا در انبار آمازون

آتش گرفتن پنل های خورشیدی تسلا در انبار آمازون

معمولاً وقتی به پنل های خورشیدی می اندیشیم ، به کاربرد و سودهای خوبی که در پی دارد می اندیشیم، از جمله اینکه این ابزار چگونه با کاهش نیاز ما به اشکال سنتی تر انرژی می تواند به نگهداشت محیط زیست ما کمک کند. با این حال ، مانند همه ابزار های کارُبائیک (electronics – الکترونیکی) ، آنها هم گاهی دچار مشکل می شوند، نمونه ای از این مشکل، مورد َAmazon است، به نظر می رسد که استفاده از پنل های خورشیدی تسلا در یکی از انبارهایش باعث آتش سوزی شده استآتش گرفتن پنل های خورشیدی تسلا, روشتک,raveshtech, پنل خورشیدی تسلا, آمازون, والمارت, اخبار فناوری, اخبار تکنولوژی

حال باید به این نکته اشاره کنیم که این آتش سوزی در ژوئن سال 2018 روی داده، اما بر پایه گزارش بلومبرگ ، آمازون به تازگی این آفراس (information – اطلاعات) را منتشر کرده، اگر چه ما مطمئن نیستیم که آیا این کار برای پشتیبانی از فروشگاه زنجیره ای والمارت در شکایت از تسلا انجام شده یا نه!، زیرا والمارت چندی پیش در هفت فروشگاه خرده فروشی خود که از پنل های خورشیدی تسلا نیز استفاده می کرده ، با آتش سوزی همانندی روبرو شده است.

به گفته والمارت ، آنها مدعی هستند که فرایند راه اندازی این سیستم به درستی انجام نشده و بازرسان فرستاده شده دارای آموزش و دانش پایه در زمینه پنل های خورشیدی نبوده اند. آمازون نیز ادعا که از آن زماندیگر، از پنل های خورشیدی تسلا استفاده  کرده است.

والمارت نیز از تسلا به دلیل این آتش سوزی ها شکایت کرده، کمپانی تسلا نیز به دادخواست پاسخ داده و ادعا کرده است که آنها برای واچار(resolve – حل ) این موضوع در حال گفتگو هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا