سومین تریلر فیلم سینمایی TENET یا انگاشته انتشار یافت

سومین تریلر فیلم سینمایی TENET یا انگاشته انتشار یافت

سومین تریلر فیلم سینمایی TENET یا انگاشته انتشار یافت

سومین تریلر فیلم سینمایی انگاشته به تازگی انتشار یافته است. قرار است که به زودی فیلم TENET در سینماهای بازگشایی شده در 31 ایالت از 52 ایالت آمریکا به نمایش درآید. تینت یک از پر مناقشه ترین فیلم های ساخته شده کارگردان معروف سینمای جهان یعنی کریستوفر نولان است. پس از پدید آمدن ایده این فیلم سینمایی، بیش از 5 سال صرف نوشته شدن فیلم نامه آن شده است. TENET قرار بود در ژوئیه ۲۰۲۰ روی پرده های سینما برود اما به دلیل همه گیری ویرووس چینی کرونا ، نمایش آن دو بار به تأخیر افتاد.

 

در ژانویه ۲۰۱۹ گفته شد که کریستوفر نولان ساخت فیلم تازه خود را شروع کرده است و پس از آن نیز اعلام شد که فیلم در تاریخ ۱۷ ژوئیه سال ۲۰۲۰ به نمایش درخواهد آمد. در مارس سال ۲۰۱۹ رابرت پتینسون، جان دیوید واشنگتن و الیزابت دبیکی به عنوان بازیگران اصلی فیلم به این پروژه پیوستند

فیلم‌برداری TENET از ماه می سال ۲۰۱۹ آغاز شد و در 7 کشور از جمله بریتانیا، هند، دانمارک و ایتالیا جلوی دوربین رفت. پس از آن خبر رسید که کنت برانا، دیمپل کاپادیا، آرون تایلر-جانسون، کلیمانس پوزی و مایکل کین به گروه بازیگران فیلم افزوده شده اند. کریستوفر نولان این فیلم را نیز همانند آثار پیشین خود با دوربین ۷۰ میلیمتری iMAX که آن را بسیار دوست دارد، فیلم برداری کرده است.

فیلم TNET یا انگاشته در ژانر علمی تخیلی اکشن ترس آور می باشد که کریستوفر نولان کار نویسندگی، تهیه و کارگردانی آن را بر دوش دارد. جان دیوید واشنگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا و آرون تایلر-جانسون ستارگان فیلم هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا