ابرخودروی Team Fordzilla P1 رونمایی شد

ابرخودروی Team Fordzilla P1 رونمایی شد

ابرخودروی Team Fordzilla P1 رونمایی شد

کمپانی فورد و تیم تازه تاسیس آن Team Fordzilla eSports از خودروی مسابقه ای مجازی طراحی شده خود که با همکاری طراحان خودروسازی و همچنین انجمن گیمینگ طراحی شده است، رونمایی کرده اند. این خودرو بصورت رسمی تیم فوردزیلا (Team Fordzilla P1) نام گذاری شده است و ایده این خودروی مفهومی و کانسپت با کمک رای هواداران توییتری آن در مراحل مختلفی از جمله  نحوه نشستن راننده ، سبک کابین خلبان و حتی پیشرانه توسعه یافته است. در پایان ، آرتورو آرینو (Arturo Ariño) طراح فضای بیرونی خودرو فورد با کسب 83.8 درصد از 250،000 رأی ، در جایگاه نخست قرار گرفت. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

دیدگاه طراحی آرینو به شدت از فورد جی تی تاثر پذیرفته، اما برخی از فناوری های رده بالا مانند فناوری مورفینگ بدان افزوده شده است.این فناوری به خودرو این امکان را می دهد تا بدنه اشاز حالت مسابقه ای دم-بلند سرعت بالای جاده ای به حالت کوتاه و مناسب برای جاده های پر پیچ و خم درآید. قرار است که این خودرو در سال 2021 وارد یکی از گیم های پرهوادار مسابقه ای شود تا هواداران از بازی با آن سرخوش شوند، این در حالی است که نمونه واقعی آن قرار است که تا پایان سال تکمیل گردد.

ابرخودروی Team Fordzilla P1 رونمایی شد
ابرخودروی Team Fordzilla P1 رونمایی شد

امانوئل لوبرانی ، مدیر ارشد ارتباطات ، تیم Fordzilla ، فورد اروپا می گوید: ” ما امسال در gamescom دوباره نشان دادیم که در مورد گیمینگ جدی هستیم ، اما آنچه واقعاً عالی بود ، پشتیبانی مداومی است که از سوی انجمن بازی دریافت می کنیم. و این واقعاً ما را بر آن داشت تا با پروژه هایی مانند کانسپت Team Fordzilla P1 به نوآوری خود ادامه دهیم.”

منبع
techeblog
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا