سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون X و آیفون Xs

سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون X و آیفون Xs

سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون X و آیفون Xs

شاید شما هم پس از خریداری یکی از گوشی های  آیفون X، آیفون Xs، آیفون Xs Max، و آیفون XR در حال تمرین و عادت دادن خود در استفاده از ژست های تازه آن هستید و شاید یک از چیزهایی که می خواهید بدانید، فرایند تغییر یا سوئیچ کردن اپلیکیشن ها در  آیفون X، آیفون Xs، آیفون Xs Max، و آیفون XR باشد.به لطف سرعت و کارایی ژست ها، دیگر خالی بودن جای دکمه Home برای انجام برخی از کار ها در آیفون های سری X دیگر احساس نمی شود. در این نوشتار می خواهیم روش سوئیچ کردن آیفون X، آیفون Xs و آیفون Xr به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

روش ورود به App Switcher Mode  یا حالت تغییر برنامه  در آیفون X، آیفون Xs، آیفون Xs Max، و آیفون XR

برای دستیابی به رابط کاربری چندکاره، تنها کاری که نیاز دارید انجام دهید، سراندن یا swipe کردن نوار ژست به بالا و سپس درنگ یا توقف می باشد. با این کار، کارت های همه برنامه های در حال اجرا در گوشی سری X خود را خواهید دید.

روش سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون X، آیفون Xs، آیفون Xs Max، و آیفون XR

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. نوار ژست یا gesture bar را در آیفون خود به بالا سرانده یا swipe کنید و سپس درنگ و توقف کنید.
  2. با انجام گام بالا وارد App Switcher mode یا حالت تغییر و جابجایی میان برنامه ها می شوید.
  3. با سریدن یا swipe کردن به چپ یا راست، بسادگی میان کارت های برنامه پیمایش کنید. درست همان کاری که در نسل های پیشین آیفون انجام می دادید.سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون X و آیفون Xs,سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون X ,سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون Xs, سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون Xs Max, سوئیچ کردن میان برنامه های آیفون Xr,جابجایی میان برنامه های آیفون Xs, جابجایی میان برنامه های آیفون Xs Max, جابجایی میان برنامه های آیفون Xr,App Switcher mode, حالت app switch, آیفون x,

با سریدن یا swipe چپ به راست، به برنامه پیشین دسترسی پیدا می کنید و با سریدن یا swipe راست به چپ، به برنامه ای که در آن بودید باز می گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا