فرستادن DNA انسان به ماه تنها با 99 دلار

فرستادن DNA انسان به ماه تنها با 99 دلار

فرستادن DNA انسان به ماه تنها با 99 دلار

ما هنوز دستکم یک دهه تا سفرهای تجاری به مدار یا سطح ماه فاصله داریم ، اما یک شرکت نوپا به نام Lifeship می خواهد امتیازی جالب را به شما ارائه کند که هزینه چندانی برای شما در بر نداشته باشد. بن هالدمان ، بنیان گذار LifeShip ، می خواهد تنها با هزینه 99 دلار DNA هر انسانی را که خواهان است به ماه بفرستد.

کمپین  Kickstarter که قرار است در پاییز راه اندازی شود، یک کیت 99 دلاری را به شما ارائه می دهد که می توانید نمونه آب دهان خود را در آن ذخیره کنید. پس از آن کمپانی Lifeship نیز DNA شما را از نمونه آب دهان گرفته شده بیشرون می کشد و آن را با انبر یا کهربای ساختگی نگداری می کند. این کهربا بعنوان بخشی از سفر Arch Mission به ماه فرستاده می شوند.فرستادن DNA انسان به ماه, نگهداری از دی انی ای انسان در ماه, ارسال دی انی ای به ماه, روشتک,raveshtech, اخبار فناوری, اخباره تکنولوژی, تازه های دانش, DNA

بن هالدمان بنیانگزار Lifeship می گوید که DNA كوچكترین محموله ای است كه می توانیم تصور اما در عین حال مهمترین محموله برای فرستادن به ماه است. کاری که ما می کنیم این است که با گرفتن نمونه آب دهان هر فردی و بیرون کشیدن DNA او، آن را در کهربا نگهداریم می کنیم تا این دی انی برای همیشه باقی بماند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا