نمایان شدن UFO در پخش زنده ماهواره SpaceX

نمایان شدن UFO در پخش زنده ماهواره SpaceX

نمایان شدن UFO در پخش زنده ماهواره SpaceX

یک روز دیگر ، یک UFO دیگر ، و این بار ، در استریم زنده ماهواره ای SpaceX، در حالی که ماهواره JCSAT-18 / Kacific1 به فضا پرتاب شده، شی پرنده ناشناس (UFO) در حال پرواز و گذر از زیر موشک Falcon 9 است. ماهواره Starlink در حدود 33 دقیقه پس از بلند شدن از زمین در جای خود مستقر شد. ویدئویی که قرار است ببینید ، تغییر عجیب سرعت و جهت غیرعادی یک شی درخشان غیرمعمول را نشان می دهد. برای آگاهی بیشتر، ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

حتی اگر بتوان تغییر مسیر شی را با چرخش سِپاشناو (spacecraft – فضاپیما) به دلیل تغییر جهت اشیا روی زمین توضیح داد، باز هم تفاوت سرعت آن را نمی توان توضیح داد. به نظر می رسد چرخش زمین با همان سرعت انجام می شود.

اسکات وارینگ (Scott Waring) پژوهشگر UFO می گوید: ” اگر به زمان 3:02 این ویدئو بروید یک دیسک بزرگ سفید را در یک مسیر منحنی، زیر ماهواره پرتاب شده SpaceX خواهید دید. هیچ ابزاری در جهان نیست که یک شی بتواند با آن راه خود را در فضا انحنا دهد. فقط یک ارگانیسم کنترل شده یا زنده می تواند چنین منحنی را تولید کند. این یک گواه و مدرک  100٪ است که بیگانگان در حال دیدن ماموریت SpaceX در فضا هستند “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا