برجسته ترین مطالبگجت

300 درون در آسمان سئول کره جنوبی، زدن پَنام را به مردم یاداوری کردند

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

300 درون در آسمان سئول کره جنوبی، زدن پَنام را به مردم یاداوری کردند

300 درون در آسمان سئول کره جنوبی، زدن پَنام را به مردم یاداوری کردند

دیدن درون با چراغ های روشن و در حال نمایش که به شما یاداوری می کنند تا بر چهره خود پَنام (mask – ماسک) بزنید، دستانتان را بشوئید و فاصله اجتماعی را رعایت کنید، چیزی نیست که همیشه بتوان آن را دید. اما این رویدادی اس که در پایتخت کشور کره جنوبی یعنی سئول به نمایش درامد. در این رویداد نزدیک به 300 درون برای نشان دادن پیام های انگیزشی و آگاهی در طول همه گیری ویروس استفاده شده است. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

این وایال واشیم های (aerial vehicles – وسایل نقلیه هوایی) بدون سرنشین برای شکل دادن به تصاویری بر فراز رود هان (Han) برنامه ریزی شده بودند تا با پیام هایی، برای انجام کارهای احتیاطی، زدن پَنام (mask – ماسک) ، شستن دستها و نگه داشتن فاصله دو متری (6 فوت) از دیگران را به مردم یادآوری کنند. در پایان نیز با نمایش  “سپاس از شما” در کنار تصویر یک دل  و نمایش نقشه شبه جزیره کرده در آسمان کار را با پیام “جمهوری کره، آخماتو واکن”، پایان دادند.

منبع
techeblog

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اینستاگرامخوشحال میشیم اینستاگرام مارو دنبال کنید

دیدن آموزش‌ها و اخبار ویدئویی تو اینستا می تونه جذاب باشه. ما تازه کارمون رو در اینستا آغاز کردیم. از ما پشتیبانی کنید