اخبار فناوری

عرضه کولر پوشیدنی سونی در ژاپن

عرضه کولر پوشیدنی سونی در ژاپن

عرضه کولر پوشیدنی سونی در ژاپن

گرمای تابستان می تواند گاهی غیر قابل تحمل باشد و حتی داشتن یک پنکه نیز نمی تواند از رنج این گرما بکاهد. شاید تنها راه پایان دادن به گرما از میان بردن فرایند چرخش هوای داغ باشد. اما اگر شما در گرمای تابستان به چیزی نیرومندتر برای خنک شدن نیازمند هستید، باید بدانید که کمپانی سونی یک دستگاه خنک کننده پوشیدنی را با نام Reon Pocket که می تواند شما را در گرمای رنج آور تابستان خنک کند.

این دستگاه می باید پشت گردن کار گذارده شود تا شما را در روزهای داغ تابستانی، خنکاند. گفته شده که فرایند نصب این کولر چندان ارزان نیست.

اکنون تنها بخشی که مانده طراحی پیراهنی می باشد که این دستگاه خنکنده را روی آن سوار کنید. شما می توانید تنها با نصب یک برنامه در گوشی هوشمند خود این این خنکنده را روشن و یا خاموش کنید. این دستگاه می باید پشت گردن کار گذارده شود تا شما را در روزهای داغ تابستانی، خنکاند. گفته شده که فرایند نصب این کولر چندان ارزان نیست.

هرینه خرید Reon Pocket و پیراهنی که فیت تن شما باشد و دستگاه به خوبی روی آن سوار شود، چیزی در حدود 130 دلار می باشد. با هر بار شارژ کولر پوشیدنی سونی، می توانید در حدود 90 دقیقه برای شما کار کند. از این رو این کولر را نمی توانید برای تمامی روز استفاده کنید.  یکی از نکات خوب این دستگاه این است که می تواند کارکردی وارونه داشته باشد، بدین معنا که در روز و شب های سر زمستانی، این دستگاه می تواند با تولید جریان هوای گرم، شما را از سور و سرما، در امان نگاه دارد. پس این دستگاه را هم می توانید در تابستان و هم در زمستان استفاده کنید. البته فراموش نکنید که این دستگاه هم اکنون تنها در ژاپن عرضه شده و عرضه آن در سراسر جهان به زودی انجام می پذیرد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن