گوشی لوله شوی سونی شایعه یا واقعیت

0
12
گوشی لوله شوی سونی, گوشی لوله شو, گوشی ناژیدنی, گوشی سونی , موبایل لوله شو, روشتک,raveshtech, اخبار فناوری, اخبار تکنولوژی
لینک پیشنهادی

گوشی هوشمند rollable سونی، شایعه یا واقعیت؟

گوشی هوشمند rollable سونی، شایعه یا واقعیت؟

بی گمان، شما هم درباره گوشی های foldable یا تاشو همه چیز را شنیده اید، اما هم اکنون اخبار ساخت گوشی هایی که نمایشگرشان ناژیدنی، rollable یا لوله شدنیست، همه توجهات را به خود جلب نموده. شایعه ای به گوش رسیده که کمپانی سونی در حال کار روی گوشی هوشمندی می باشد که نمایشگر آن ناژیده (rolled – لوله) می شود. از نظر تئوری این بدان معناست که نمایشگر می باید برای رسیدن به اندازه واقعی خود می باید بِرناژیده شود (roll out – از حالت  لوله شدن خارج شود). هم اکنون نیز این یک نمونه اولبه است که آشکار نیست که آیا به موفقیتی خواهد رسید یا نه.

کارخانه های سازنده گوشی های هوشمند، ایده های گوناگون را آزمایش می کنند تا در آینده، سهمی از بازار را در دست داشته باشند. کمپانی های بسیار بزرگی همانند سامسونگ و هوآوی، پیشتر گوشی های تاشوی خود را به نمایش گذارده اند. البته پیشتر نیز گزارش شده بود که کمپانی سونی نیز گوشی تاشوی خود را در دست تولید دارد.

این نمونه اولیه که نمایشگر آن ناژیدنی (rollable) است، به نظر می رسد که نسخه کوچک آن، افزون برداشتن مودم کوالکام X50، دارای پلتفرم Snapdragon 855 نیز می باشد که رونمایی آن برای دسامبر سال 2019 یا اوایل سال 2020  پیش بینی شده است.

البته هنوز خیلی زود است که درباره عرضه چنین دستگاهی مطمئن باشیم و بی گمان عرضه این دستگاه به بازار نیازمند پیشبینی و بررسی های فراوان دارد. پس بهتر است که آن را همچنان در حد یک شایعه در نظر بگیریم.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید