هدست AR کمپانی سونی در پارک گینزا شهر توکیوی ژاپن
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

هدست AR کمپانی سونی در پارک گینزا

هدست AR کمپانی سونی در پارک گینزا

سونی هم اکنون در حال آزمایش نمونه آغازین هست AR خود در یک بازی چند بازیکنه یا مولتی پلیر با تم Ghostbusters یا شکارچیان روح در پارک گینزا می باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از ویژگی ردیابی سر و ردیابی دست 6DOF  پشتیبانی می کند و کاملاً بی سیم ، این هدست چیزی همانند سیستم Microsoft HoloLens است و البته هنوز جزئیات فنی مشخصی از آن منتشر نشده است ، اما این هد ست مواردی همانند مچ بند لمسی را نیز در بر می گیرد. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

تجربه این هدست AR سونی

تجربه این هدست AR که Ghostbusters Rookie Training نام گذاری شده، تنها و تنها در پارک Ginza Sony در توکیو قابل آزمایش و تجربه می باشد. برای کسانی که در توکیو تجربه آن را داشته اند، زمان آن حدود یک ساعت به طول انجامیده.جالب است که زمان 35مین سالگرد فیلم شکارچیان روح یا Ghostbusters در 8 دسامبر و هنگام هالووین برگزار می شود، درست زمانی که آب و هوای این منطقه طوفانی است.هدست AR کمپانی سونی در پارک گینزا شهر توکیوی ژاپن

ثبت اختراع دستگاه پردازش تصویر یونی

کمپانی سونی در 11 جولای 2019 حق ثبت اختراع دستگاه Image processing device یا دستگاه پردازش تصویر را منتشر نمود. این دستگاه یک هدست می باشد که مجهز به 3 دوربین استریوسکوپی، نمایشگر HMD دو دوربینه در جلو و کناره ها که از محیط پیرامون بازیکن عکس برداری می کنند. با استفاده از این دوربین ها فاصله میان اشیایی که در اتاق هستند، محاسبه می شود تا بازیکن فضا را در زمان واقعی تجسم نماید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید