بازیبرجسته ترین مطالب

نگاهی به رابط کاربری PS5 سونی تا پیش از فرا رسیدن 12 نوامبر 2020

نگاهی به رابط کاربری PS5 تا پیش 12 نوامبر 2020

نگاهی به رابط کاربری PS5 تا پیش 12 نوامبر 2020

پلی استیشن 5 در 12 نوامبر سال 2020 میلادی رونمایی می شود و تا امروز کسی از رابط کاربری آن اطلاع چندانی نداشته است. یک ویدئوی تازه نشان می دهد که طراحی UI پلی استیشن 5 به گونه ای است که بازیکن را بصورتی کاملا همه جانبه در ژرفای خود فرو می برد و آن را به بازی متصل می سازد. در این رابط کاربری تازه یک مرکز کنترل در اختیار بازیکن گذاشته شده که می تواند با کمک آن به سرعت به چیزهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد. بعبارتی بازیکن با فشار دکمه کنترلر بیسیم DualSense می تواند بدون برون رفت از بازی به آن دسترسی پیدا کند. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر راببینید.

 

یکی دیگر از ویژگی های pS5، ویژگی Activites می باشد که برای نزدیکتر ساختن شما به عناصر کلیدی بازی طراحی شده است و بوسیله کارت ها در مرکز کنترل نشان داده می شود. این ویژگی باعث می شود تا فرصت های تازه تری در بازی را گیدا کنید، چیزهایی را که فراموش کرده اید بیابید و یکراست وارد مرحله ها و چالش های مورد نظر خود در بازی شوید. از نکات دیگر رابط کاربری تازه، بهبود ناوبری در آن و جابجایی در میان بازی ها در حالت آنلاین می باشد که گویی همگی از نو طراحی شده است.

کمپانی سونی

کمپانی سونی می گوید، ما می خواستیم در این ویدئو گردشی کوتاه در UX پلی استیشن 5 داشته باشیم تا دوستداران از آن لذت ببرند. همچنین هواداران بهتر است به یاد داشته باشند که این تنها یک محیط کاربری پیشا ساخت  و در زمان عرضه شما دوباره شاهد تغییرات کوچک فراوانی در آن خواهید بود اما در کل خواسته ایم تا ماه نوامبر حسی از این رابط کاربری را با این ویدئو به شما منتقل کنیم.

منبع
techeblog

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا