رونمایی اسنپ از عینک Spectacles 3, رونمایی از عینک واقعیت افزوده اسنپ, عینک Spectacles 3, روشتک,raveshtech, اخبار فناوری, اخبار تکنولوژی
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

رونمایی اسنپ از عینک Spectacles 3

رونمایی اسنپ از عینک Spectacles 3

دستگاه های قضایی همچنان در باره عینک های واقعیت افزوده نگران هستند. پیشتر تلاش های گوگل را در Google Glass دیدیم که به موفقیت چندانی نرسید. به تازگی نیز Snap با عرضه سومین ورژن عینک Spectacles خود، پا در بازار هدست های واقعیت افزوده گذارده. Spectacles 3، سومین کوشش کمپانی Snap می باشد. این دستگاه دارای 2 دوربین HD بوده که به کاربران این امکان را می دهد تا اسنپ های خود را به صورت 3 بعدی گرفته و حتی در آینده نیز این امکان را داشته باشند تا افکت های 3 بعدی آنها را نیز ویرایش کنند.  افزون بر این این دستگاه می تواند عکس های گرفته شده را به بخش Snapchat’s Memories پَرفورد (transfer – انتقال دهد)، جایی که در آن می توانید افکت های گوناگون تازه ای را به عکس های خود بیافزائید.

به دلیل طراحی زیبا و شیک Spectacles 3، به نظر می رسد که آن را یک برند طراحی مد طراحی نموده. هر چند که نمی توان آن را همانند عینک های طبی بصورت داتمی روی چشم گذاشت ولی گاهی می توانید پیراهن و شلوار خود را با آن ست کنید. نکته دیگر اینکه Spectacles 3 برخلاف شماره های 1 و 2 خود دارای قیمتی به مراتب بالاتر می باشد و برای خرید آن می باید چیزی در حدود 400 دلار را هزینه کنید. فریم این عینک از استیل سبک می باشد.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید