لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

هواپیمای بدون سرنشین Skydio 2

هواپیمای بدون سرنشین Skydio 2

هواپیماهای بدون سرنشین را می توان با هزینه کمتری نسبت به کنسول های بازی خرید ، اما خرید واپسین فناوری های روز، هنوز هم با قیمتی سنگینی همراه است. اگر یک هواپیمای بدون سرنشین را می خواهید که نه تنها اُواتات (autonomous – خودگردان) باشد ، بلکه بتواند حداکثر 10 نفر را به طور هم زمان ردیابی کند و در عین حال با سرعت 30 مایل در ساعت پرواز کند ، می توانید با بهای 999 دلارT یک Skydio 2. را خریداری کنید. این Drone با ویژگی NVIDIA Tegra X2 که پردازشش مبتنی بر AI یا هوش ساختگیست می تواند مسیر حرکت سوژه ها رو دنبال کرده و محیط پیرامون را به خوبی شناسایی کند.

 

 

این Drone خودش می تواند به هر سویی پرواز کرده، به موانع پیش رویش برخورد نکند، مسیرش را پیش بینی کند و به کمک شش دوربین خود می تواند حتی از شکاف های باریک نیز بگذرد. این پهپاد از داده های این دوربین ها برای ساخت نقشه سه بعدی محیط پیرامون خود استفاده می کند. شما حتی این امکان را دارید تا آن را با کنترلر یا گوشی هوشمند خود راهبری کنید. Skydio 2 حتی می تواند بدون دیدن شما و تنها با استفاده از GPS شما را دنبال نماید، از اینرو حتی در صورت وجو موانع میان شما و Drone، باز هم می تواند شما را پیدا کند.

 

Skydio 2 تنها 777 گرم وزن دارد که شارژ کامل باتری آن برای 23 دقیقه پرواز کافی خواهد بود. این Drone در حالت اُواتات (autonomous – خودگردان)  یا دستی سرعتش به 37 کیلومتر در ساعت می رسد. Skydio 2 در ماه نوامبر 2019 وارد بازار می شود و شما می توانید آن را خریداری کنید. البته خرید آپشن GPS آن 149 دلار گرانتر از قیمت پایه آن می باشد

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید