سایلنت کردن خودکار تماس ناشناس و اسپم در آیفون

سایلنت کردن خودکار تماس ناشناس و اسپم در آیفون

سایلنت کردن خودکار تماس ناشناس و اسپم در آیفون

تماس های اسپم و ناخواسته در طول چند سال گذشته به یک مزاحت جدی برای بسیاری از کاربران تبدیل شده. خوشبختانه اپل ویژگی تازه ای را در iOS 13 معرفی نموده که به کاربران این امکان را می دهد تا خودکارانه تماس های اسپم و ناشناس را در آیفون خود، خامُش و سایلنت کیند. برای روشن کردن ویژگی خامُشاندن یا سایلن کردن خودکار تماس های ناشناس، می باید به بخش تنظیمات رفته و آن را دستی فعال کنید. پس از انجام این کار، ویژگی مورد نظر در آیفون شما فعال خواهد شد. در این آموزش می خواهیم روش سایلنت کردن خودکار تماس ناشناس و اسپم در آیفون را به شما نشان دهیم، پس با ما باشید.

البته iOS 13، هم اکنون تنها بصورت نسخه بِگان یا Beta در دسترس، می باشد و به دلیل اینکه نسخه بِگان یا Beta به دلیل احتمال داشتن مشکلات امنیتی یا نرم افزاری، برای نصب در آیفون یا آیپد شما چندان مناسب نمی باشد، پس بهتر است تا ماه جولای 2019 منتظر بمانید، زیرا در این ماه اپل نسخه رسمی iOS 13 را منتشر خواهد کرد.

چگونگی خامُشاندن یا سایلنت کردن تماس های اسپم و ناشناس در آیفون iOS 13

  1. در آیفون خود به بخش Settings بروید.
  2. سپس به پایین بخش تنظیمات رفته و Phone را بتپید.
  3. سوئیچ روبروی Silence Unknown Callers را بتپید.
    سایلنت کردن خودکار تماس, سایلنت کردن خودکار تماس ناشناس و اسپم در آیفون, سایلنت کردن تماس اسپم در آیفون, تماس اسپم آیفون, تماس ناشناس آیفون, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون, iOS 13
    در آیفون خود به بخش Settings بروید. سپس به پایین بخش تنظیمات رفته و Phone را بتپید. سوئیچ روبروی Silence Unknown Callers را بتپید.

این ویژگی زمانی ارزش خود را نشان می دهد که آن را با روش دستی بلاک کردن شماره ها بسنجیم، زیرا بلاک کردن یکی دو شما ره کار آسانیست، ولی هنگام که شمار آنها افزایش می یابد، بلاک آنها کاری بسیار سخت و توان فرسا خواهد بود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا