iOSآیفون

سایلنت کردن تماس آیفون بدون فرستادن آن به voicemail

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

سایلنت کردن تماس آیفون بدون فرستادن آن به voicemail

سایلنت کردن تماس آیفون بدون فرستادن آن به voicemail

آیا تا کنون در وضعیتی بوده اید که بخواهید تماس دریافتی خود را بدون فرستادن مخاطب به voicemail یا صندوق صوتی، هَمُش یا silent شود؟ در این آموزش می خواهیم روش هَمُش کردن تماس آیفون بدون فرستادن آن به voicemail را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

در آیفون چندین راه برای رد تماس دارید، اما شما این امکان را دارید که بدون تماس دریافتی را بدون ارسال آن به voicemail سایلنت یا هَمُش کنید. رد کردن تماس گزینه ای آسان است، اما این به معنای قطع تماس و فرستادن مستقیم آن به صندوق صوتی می باشد. هَمُشاندن یا silent کردن یک تماس به شما این امکان را می دهد که زنگ خوردن گوشی همچنان ادامه یابد بدون اینکه صدای آن را بشنوید و تماس گیرنده بداند که تماس را قطع نموده اید.

چگونه می توانیم تماس دریافتی گوشی آیفون را بدون ارسال به صندوق صوتی، سایلند کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. دکمه volume up یا volume down یا هما افزایش و کاهش صدای گوشی را یک بار بفشارید.
  2. بعنوان روش جایگزین می توانید side button یا دکمه کناری یا همان دکمه sleep/wake یا خواب/بیدار را بفشارید.
  3. پس از هَمُش یا silent شدن گوشی، زنگ تماس دریافتی بدون صدا ادامه می یابد و اگر نگر خود را در این باره تغییر دادید، می توانید به تماس پاسخ دهید، بدون اینکه آن را رد کرده باشید.سایلنت کردن تماس آیفون, هاموشاندن تماس آیفون, سایلنت کردن آیفون, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا