روش انتقال عکس از اندروید به آیفون با اپلیکیشن Shareit

روش انتقال عکس از اندروید به آیفون با اپلیکیشن Shareit

روش انتقال عکس از اندروید به آیفون با اپلیکیشن Shareit

در مواردی که شما از اندروید خود بکاپ یا پشتیبان ندارید و یا اینکه عکس های خود را روی گوگل همگام یا sync نکرده اید، می توانید برای انتقال پرونده ها و فایل های خود از برنامه Shareit بهره ببرید.

همچنین اگر اتصال به اینترنت در دسترس شما نیست، این روش می تواند بهترین راه برای انتقال عکس و ویدئو از اندروید به آیفون باشد.

اگر پیشتر، از این برنامه آگاهی داشتید و گام های انتقال فایل را در آن می دانید، پس دردسری نخواهید داشت، ولی اگر از ساز و کار این برنامه آگاهی ندارید، می توانید آموزش ما را دنبال نمایید.

گام های انتقال عکس و ویدئو، از اندروید به آیفون با بهره بردن از اپلیکیشن Shareit

  1. نرم افزار Shareit را دانلود نمائید.
  2. اپلیکیشن را باز کرده و دکمه “Start” را بتپید (البته اگر برای نخستین بار است که این اپ را باز می کنید)، سپس نام و آواتار دلخواه خود را برگزینید.
  3. پس از آن،“RECEIVE” را بتپید. اگر اینترنت  گوشی شما روشن باشد، به شما گفته می شود که آن را غیرفعال کنید. اکنون به اِسپَری (screen – صفحه) می روید که بالای آن نوشته Waiting for sender یعنی در انتظار فرستنده. چون موبایلی را که می خواهید بدان وصل شوید، آیفون است، گزینه “connect to iOS/WP” بتپید.
  4. سپس گوشی آیفون، شما را برای جستجوی شبکه بیسیم و WiFi راهنمایی خواهد کرد. دستور های نمایش داده شده را برای اتصال به هاتسپات مورد نظر خود دنبال کنید.
  5. پس از اینکه به وایفایی که می خواستید متصل شدید، SHAREit را دوباره بزنید. خواهید دید که هر دو دستگاه آماده انتقال پرونده ها و فایل ها می باشند.
گام های انتقال عکس و ویدئو از اندروید به آیفون با بهره بردن از اپلیکیشن Share.it
گام های انتقال عکس و ویدئو از اندروید به آیفون با بهره بردن از اپلیکیشن Share.it

گوشزد: دلیل اینکه ما بجای گزینه “SEND”، گزینه “RECEIVE” را در اندروید زدیم آن بود که به هر دو دستگاه توانایی دریافت و فرستادن پرونده ها و فایل ها را بدهیم. شما می توانید، نخست، گزینه “SEND” را برگزینید، ولی برای انجام آن، نیاز خواهید داشت تا نخست، یک فایل را انتخاب و آن را با زدن دکمه “SEND” بفرستید.

منبع: ubergizmo.com

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا