TVاخبار فناوریبرجسته ترین مطالب

تلویزیون Q950 8K QLED سامسونگ در CES 2020

تلویزیون Q950 8K QLED سامسونگ در CES 2020

تلویزیون Q950 8K QLED سامسونگ

در بخش اخبار فناوری به تلویزیون Q950 سامسونگ می پردازیم که در نمایشگاه CES 2020 به نمایش همگان درامده. در تلویزیون Q950 نوین سامسونگ تقریباً کناره ای نمی بینیم به گونه ای نسبت ابعاد اِسپَر (screen – صفحه نمایش) به بدنه آن تقریبا 99 درصد می باشد که بالاترین رکورد در بازار نمایشگر ها در شمار می آید. با دیدن این نمایشگر از فاصله 3 تا 4 متری جلوه خیره کننده ای از Infinity Screen را تجربه خواهید کرد، به گونه ای که حاشه و کناره بسیار باریک آن از برابر چشمان شما ناپدید می شود. در نتیجه این تجربه دیداری همه جانبه، مرزهای میان تلویزیون و محیط پیرامونی آن از میان می رود.

Q950 همچنین با داشتن هوش ساختگی یا AI مطمئن می شود که هیچ چیز، بیننده ها را از محتوای نمایش داده شده منحرف نمی کند. به لطف ویژگی Adaptive Picture که پخش نور را در یک صحنه خاص محاسبه می کند با حفظ کنتراست در اتاق های روشن، تصویری شفاف و با کیفیت را به شما نمایش خواهد داد. بر خلاف تلویزیون های سنتی ، این نمایشگر از هر سوی دارای بلندگو بوده و همچنین در پشت خود به مجهز به sub-woofer  می باشد که در صورت ترکیب آن با نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی  Object Tracking Sound + ، تلویزیون Q950 سامسونگ می تواند صدای فراگیر و شفاف 5.1 کانال را به کاربران خود ارائه دهد.

تلویزیون Q950 8K QLED سامسونگ در CES 2020
تلویزیون Q950 8K QLED سامسونگ در CES 2020

جو استینزیانو ، رئیس تجارت الکترونیک مصرفی سامسونگ الکترونیک آمریکا می گوید: “فناوری ویچارش (resolution – رزولیشن) 8K پتانسیل تحول صنعت نمایش را در خود داراست. اِسپَرهای (screens – صفحه نمایش های) بالای 75 اینچ سریعترین بخش در حال رشد بازار هستند و این بخش درست همانجایی است که ویچارش (resolution – رزولیشن) 8k بیشترین اهمیت را دارد. خط تولید 8k ما در سال 2020 توان این ظرفیت را نشان می دهد. قابلیت های بی نظیر همه جانبه آن و ویژگی های بی همتای هوشمند این محصولات، مصرف کنندگان را قادر می سازد تا شور و اشتیاق خود را ساده تر و جامع تر از گذشته دنبال کنند.”

تلویزیون Q950 8K QLED سامسونگ در CES 2020
تلویزیون Q950 8K QLED سامسونگ در CES 2020

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن