کمد خشکشویی هوشمند AirDresser سامسونگ

کمد خشکشویی هوشمند AirDresser سامسونگ

کمد خشکشویی هوشمند AirDresser سامسونگ

اگر لباسهای لطیف و شکننده ای دارید که نمی توانید درون ماشین رخت شویی بریزید، بردن آنها به خشکشویی، بیگمان امری ضروری خواهد بود. اما اگر مغازه خشکشویی در همسایگی یا نزدیکی خود نداشته باشید یا نخواهید هزینه بالایی پرداخت کنید، کمپانی سامسونگ، این مشکل را چاره نموده و دستگاه  Samsung AirDresser را به مردم معرفی کرده است. به عبارت ساده تر ، AirDresser یک کمد هوشمند متصل به اینترنت است که از هوا و بخار آب به طور خودکار بهره می برد و جامه هایی را که در آن گذارده می شود، تازه سازی می کند.

 

هنگامی که پوشاک را درون کمد آویزان می کنید، این کمد از بلست های هوا برای نرم کردن و زدودن ذرات گرد و غبار، استفاده می کند ، این در حالی است که هر گونه اشکال کوچک یا حساسیت زا با استفاده از فشار بالا پاکسازی می شود و در پایان با دمای پایین خشک می گردد و در صورت نیاز به اتو کردن ، تنها کافی است که دکمه اتوی آن را فشار دهید. یک پنل LCD لمسی نیز در قسمت جلو، کنترل این دستگاه را آسان می سازد. این کمد دارای فضای کافی برای گذاشتن 3 جاکت و 3 شلوار را دارا می باشد.

 

جنیفر سانگ (Jennifer Song) می گوید: “دستگاه اردرسر (AirDresser) سامسونگ، در واقعی پاسخی از سوی این کمپانی به تقاضای مصرف کننده برای عملکرد پویاتر لوازم پایه ای آن است. سامسونگ با تولید چنین محصولی یک چارش (solution – راه حل) آسان را برای شست و شوی پوشاک، در اختیار کاربرانش قرار داده است.

کمد خشکشویی هوشمند AirDresser سامسونگ
کمد خشکشویی هوشمند AirDresser سامسونگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا