ریستور کردن آیفون با استفاده از بکاپ iTunes

ریستور کردن آیفون با استفاده از بکاپ iTunes

ریستور کردن آیفون با استفاده از بکاپ iTunes

از دست دادن یک عکس خوب می تواند بسیار تکان دهنده باشد چرا که زمان دوباره به گذشته باز نمی گردد البته شاید یه روزی برگرده. پاک کردن تصادفی عکس ها در گوشی چیزیست که بسیاری از ما آن را تجربه کرده اید. اگر شما هم عکس خود را به تازگی و تصادفی پاک کرده اید بهتر است در این آموزش ما را همراهی کنید. برای بازیابی عکس های حذف شده می توانید از چندین روش متفاوت استفاده کنید، در این آموزش روش ریستور کردن آیفون با استفاده از بکاپ iTunes را برای بازیابی عکس های خود به شما نشان می دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه آیفون خود را با استفاده از بکاپ iTunes ریستور کنیم؟

اگر دوست ندارید برای بازیابی عکس های خود در آیفون از برنامه های جانبی بهره ببرید، شما می توانید آیفون خود را با بکاپ iTunes یکسره نیسارده و restored کنید و از پشتیبان و backup قدیمی خود استفاده کنید. اگر از این شیوه استفاده کنید، همه داته ای (داده یا data) را که پس از backup ساخته شده از دست خواهید داد. پس پیش از نیساردن و restore کردن دستگاه خود، حتما به شما پیشنهاد می کنیم که یک بکاپ تازه از آیفون خود بگیرید تا در این میان اطلاعات تازه خود را از دست ندهید. برای انجام این کار می توانید، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. آیفون خود را به رایانه متصل کنید. اگر برنامه iTunes، خودکار باز نشد، آن را خودتان دستی در رایانه باز کنید. سپس آیکون مربوط به آیفون خود را کلیک کنید.ریستور کردن آیفون با استفاده از بکاپ iTunes,ریستور آیفون با iTunes, بازیابی عکس در آیفون, برگرداندن عکس های پاک شده در آیفون, پراردن آیفون با iTunes, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش iPhone, آموزش آیفون, آموزش iOS, ریستوری آیفون
  2. برای آغاز فرایند نیسار یا Restore، دکمه Restore Backup کلیک کنید. برنامه شما را برای انتخاب فایل backup به پیش می برد. پس فایل دلخواه خود را که تاریخ آن را مناسب می بینید، برگزیده و Restore Backup را کلیک کنید.ریستور کردن آیفون با استفاده از بکاپ iTunes,ریستور آیفون با iTunes, بازیابی عکس در آیفون, برگرداندن عکس های پاک شده در آیفون, پراردن آیفون با iTunes, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش iPhone, آموزش آیفون, آموزش iOS, ریستوری آیفون

آیفون شما، بکاپ انتخابی شما را اعمال کرده و restart می شود.  پس از بالا آمدن دوباره دستگاه، iTunes دوباره به دستگاه متصل شده و می توانید به کمک آن عککس هایی را که از دست داده بودید پیدا کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا