روش مدیریت یادداشت های آیفون و آیپد با تپ دو-انگشتی

روش مدیریت یادداشت های آیفون و آیپد با تپ دو-انگشتی

روش مدیریت یادداشت های آیفون و آیپد با تپ دو-انگشتی

آیا می خواهید مهارت مدیریت یادداشت های خود را در آیفون و آیپد افزایش دهید؟ شاید شما دانشجو یی باشید که روزانه نکات و مطالب درسی سر کلاس خود را در برنامه Notes یادداشت می کنید و یا در کل کسی هستید که از برنامه یادداشت بسیار استفاده می کنید و بی گمان بودن شمار فراوانی از یادداشت ها در برنامه Notes نیاز به مدیریت شما دارد. در این آموزش می خواهیم روش انتخاب سریع، move کردن، پاک کردن چندین یادداشت را با تپ دو-انگشتی، در iPhone و iPad به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

iOS 13 و iPadOS 13، تغییرات بسیاری را در UI یا رابط کاربری سراسر برنامه ها و اپلیکشن های تو-ساخت خود داشته اند. دسترسی برای ویرایش گزینه ها و آپشن های ایمیل در iOS 13 بسیار دشوارتر از iOS 12 می باشد، اما خوشبختانه شما می توانید با میانبر دو-انگشتی (two-finger) این دشواری را از پیش روی بردارید.

در اینجا به چگونگی Select، move، و Delete چندین یادداشت در آیفون و آیپد می پردازیم. شما می توانید از این روش برای مدیریت برنامه های Mail و Messages و برنامه های دیگر نیز استفاده کنید.

فروش ویژه A71

چگونه می توانیم در آیفون و آیپد با استفاده از تپ دو-انگشتی (two-finger tap – ضربه زدن با دو انگشت) ایمیل ها را به سرعت select، move و delete کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. اپلیکیشن Notes را در آیفون یا آیپد خود را باز کرده و پوشه دلخواه خود را باز کنید.
  2. هر یک از یادداشت هایی را که مورد نظر دارید با دو انگشت بتپید (با دو انگشت ضربه بزنید) تا وارد حالت edit یا ویرایش شوید.
  3. شما می توانید با کشیدن دو انگشت (two-finger drag)، چندین یادداشت را انتخاب کنید.
  4. پس از انجام دلخواه هر یک از گام های بالا، در پایین برنامه Notes، بسته به نیاز خود، می توانید برای جابجایی دکمه Move، برای پاک کردن دکمه Trash و یا برای نشانه گذاری دکمه Mark را بتپید.روش مدیریت یادداشت های آیفون و آیپد با تپ دو-انگشتی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا