روش پین کردن فولدر در منوی Start ویندوز 10
روش پین کردن فولدر در منوی Start ویندوز 10
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش پین کردن فولدر در منوی Start ویندوز 10

روش پین کردن فولدر در منوی Start ویندوز 10

اگر شما هم در کار روزانه خود از ویندوز استفاده می کنید و ویندوز شما نیز به دلایل کاری بسیار شلوغ است و پیدا کردن پوشه های دلخواه نیز برای شما دوشوار است، بی گمان یکی از بهترین کار های ممکن، بوک مارک کردن پوشه ها و فولدرهای ویندوز می باشد تا بتوانید به آنها دسترسی سریعی داشته باشید. در این آموزش می خواهیم چگونگی پین کردن پوشه و فولدر دلخواه را در منوی Start ویندوز به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

منوی Start ویندوز 10 چیزی فراتر از لیستی از برنامه های نصب شده در ویندوز را به شما نشان می دهد. شما می توانید لیستی از کاشی میانبر ها، تنظیمات و پوشه ها را در سمت راست برنامه های نصب شده ویندوز در منوی استارت، سفارشی کنید.

چگونه می توانیم پوشه و فولدر دلخواه خود را در منوی Start ویندوز 10 پین کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در Windows File Explorer، پوشه های دلخواه خود را که می خواهید bookmark کنید، پیدا کنید. سپس روی پوشه راست-کلیک کرده و در فهرست باز شده، گزینه Pin to Start را کلیک کنید.روش پین کردن فولدر در منوی Start ویندوز 10
  2. با انجام گام بالا، پوشه دلخواه شما، بعنوان یک کاشی در پایین لیست منوی Start نمایان می شود. در اینجا می توانید پوشه خود را به سمت دلخواه حرکت دهید و یا حتی یکگروه کاشی را برای سازماندهی آیتم ها میانبر خود بسازید. برای این کار نشانگر موس را به بالا یا پایین لیست کاشی ها ببرید تا گزینه Name Group نمایان شود، سپس نامی دلخواه را برای کاشی های پوشه های میانبر خود تایپ کنیدروش پین کردن فولدر در منوی Start ویندوز 10
  3. پس از ساختن گروه کاشی، می توانید پوشه های میانبر را به آنجا ببرید. شما می توانید پوشه های میانبر خود را در گروهی که ساخته اید، باز چینی کنید.

    گروه کاشی منوی استارت
    گروه کاشی منوی استارت

 

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید