NVIDIA طرح های بی هدف را به منظره های فانتزی تبدیل می کند

تبدیل طرح های بی هدف به منظره های فانتزی

NVIDIA طرح های بی هدف را به منظره های فانتزی تبدیل می کند

تصور کنید اگر شما می توانستید طرح های نقاشی ویندوز قدیمی خودتان را به هنر واقعی تبدیل کنید. خوب، آخرین نرم افزار مبتنی بر AI NVIDIA می تواند این کار را  برای شما انجام دهد.

خالق تصویر  GauGAN، که پس از نقاش نقاشی بعد از امپرسیونیست فرانسه نام گذاری شده ، از شبکه های نژادی سازنده استفاده می کند تا حتی ساده ترین طرح ها را به یک چشم انداز واقعی تبدیل کند.

NVIDIA فن آوری های پشت آن را توصیف می کند، یک AI یادگیری عمیق برای یک میلیون عکس، به عنوان یک قلم هوشمند برای شما آموزش داده است.

این نرم افزار نشان می دهد که چقدر شبکه های عصبی بیرون آمده اند. در گذشته، برنامه هایی مانند Prisma از فیلترهای AI استفاده کرده اند تا عکس های شما را به نقاشی هایی که از کارگردانان هنر مانند ون گوگ یا پیکاسو تحریک می کنند، تبدیل کند.

فیس بوک و گوگل نیز به اصطلاح “انتقال سبک” به سیستم عامل های خود را به ارمغان آورد.

اما ابزار جدید NVIDIA، با ایجاد قطعات واقعی از ساده ترین خطوط (به عبارت دیگر چیزی از هیچ چیز)، یک ابزار دیگر می شود.

NVIDIA طرح های بی هدف را به منظره های فانتزی تبدیل می کند
NVIDIA طرح های بی هدف را به منظره های فانتزی تبدیل می کند

اساسا سه بخش در نرم افزار GauGAN وجود دارد: یک سطل رنگ، قلم و مداد.در پایین صفحه، مجموعه ای از برچسب هایی مانند آسمان، آب، سنگ و شن و ماسه وجود دارد.

“آب” را انتخاب کنید و  بر روی رنگ قلم ضربه بزنید و این ابزار خط آبی خود را به یک آبشار تبدیل می کند.همین روش برای چرخاندن حلقه ها به ابرها یا توده ها به سنگ ها و یا صخره ها می باشد.

بریان کاتانزرو، معاون رئيس جمهور از تحقیقات یادگیری عمیق در NVIDIA، گفت: “این یک تصویر رنگی رنگی است که توصیف جایی که درختی است، جایی که خورشید است، جایی که آسمان است.” .

“و سپس شبکه عصبی می تواند تمام جزئیات و بافت، بازتاب ها، سایه ها و رنگ ها را بر اساس آنچه که در مورد تصاویر واقعی یاد گرفته است، پر کند.”

AI اساسی (استفاده شده) در GauGAN نیز به اندازه کافی بصری است تا بازتابی از یک درخت را به گودال آب زیر آن بیاندازد.

برچسب را از “چمن” به “برف” تعویض کنید و کل تصویر را به یک صحنه زمستانی تغییر می دهید با کمک این نرم افزار، حتی برگ ها را از شاخه های درخت خود میتوانید بردارید.

در حال حاضر NVIDIA تنها نسخه ی نمایشی را نشان می دهد که نقاط قوت نرم افزار را برجسته می کند.هیچ اشاره ای به رویکرد آن به اشیاء ساخته شده از انسان مانند ساختمان ها و مبلمان نیست، که همانطور اظهار می شود، برای GAN بسیار تند و تیز است.

NVIDIA امیدوار است که GauGAN در نهایت آن را در زمین بازی AI خود قرار دهد: یک وب سایت جدید که ویرایش تصویر، یک ظاهر طراحی شده و نرم افزار سنتز عکس را به توده ها باز می کند.

این ابزار را که هر کس از معماران و برنامه ریزان شهری برای توسعه دهندگان بازی های ویدئویی استفاده می کند، پیش بینی می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا