خودرو مکلارن سنا با تیونینگ Novitec و شتاب 0 تا 100 در 2.7 ثانیه

خودرو مکلارن سنا با تیونینگ Novitec و شتاب 0 تا 100 در 2.7 ثانیه

خودرو مکلارن سنا با تیونینگ Novitec

شرکت تیونینگ آلمانی Novitec چندین نسخه از McLaren Senna در سه بسته تیونینگ شده رونمایی کرده است که بالاترین نمونه آنها می توانید تنها در 2.7 ثانیه به شتاب 0-62 مایل یا 0 تا 100 کیلومتر در ساعت دست یابد. در صورت انتخاب بالاترین سطح بسته های تیونیگ، McLaren Senna می تواند 889 اسب بخار نیرو  را در 7،100 دور در دقیقه تولید کند و بهش گشتاور 655 پوند فوت در 6.300 دور در دقیقه برسد. از دیگر  آپگریدهای صورت گرفته می توان به سیستم اگزوز عملکرد بالا Novitec Race GTR با دو لوله اگزوز خروجی  که می تواند نمایی پولادین درخشان یا مشکی مات داشته باشد اشارهکرد. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از این خودرو های بهینه شده را ببینید.

 

کمپانی Novitec به جز چرخ های مرکزی Vossen  بیست و بیست و یک اینچی که در لاستیک های Pirelli P Zero پیچیده شده بود ، هیچ تَن-کار (bodywork) و آیرودینامیکی به مکلارن سنا نیفزوده است. اگر خریداری رنگ چرخ کارخانه را دوست نداشته باشد می تواند از میان 72 رنگ در دسترس یکی را برگزیده و حتی چرم و آلکاندرای فضای درونی Maclaren Senna را سفارشی کند.

View this post on Instagram

. 🔵مکلارن سنا، تیونیگ شده Novitec . . ⭕شرکت تیونینگ آلمانی Novitec چندین نسخه از McLaren Senna در سه بسته تیونینگ شده رونمایی کرده است که بالاترین نمونه آنها می توانید تنها در 2.7 ثانیه به شتاب 0-62 مایل یا 0 تا 100 کیلومتر در ساعت دست یابد. در صورت انتخاب بالاترین سطح بسته های تیونیگ، McLaren Senna می تواند 889 اسب بخار نیرو را در 7،100 دور در دقیقه تولید کند و بهش گشتاور 655 پوند فوت در 6.300 دور در دقیقه برسد. از دیگر آپگریدهای صورت گرفته می توان به سیستم اگزوز عملکرد بالا Novitec Race GTR با دو لوله اگزوز خروجی که می تواند نمایی پولادین درخشان یا مشکی مات داشته باشد اشارهکرد. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از این خودرو های بهینه شده را ببینید. . . https://www.raveshtech.ir/novitec-mclaren-senna . . Follow Us ▶️ @raveshtech ❤️ ❤️ Like ▶️ سپاس از ❤️ شما 🙏🙏🙏 . . #مکلارن #مکلارن_سنا #خودرو #تیونینگ #نویتک #فناوری #روشتک #اتومبیل . . #maclaren #maclarensenna #novitec #raveshtech

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

Novitec McLaren Senna
Novitec McLaren Senna

"<yoastmark

Novitec McLaren Senna
Novitec McLaren Senna
Novitec McLaren Senna
Novitec McLaren Senna
Novitec McLaren Senna
Novitec McLaren Senna

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا