ترفند اینستاگرامی

دانلود ربات نینجاگرام (NinjaGram) ورژن 7.6.3.4

اگرچه اپلیکیشن Instagram روی گوشی های هوشمند نصب و ران می شود اما با استفاده از نرم افزار نینجاگرام (NinjaGram Instagram Bot)  می توانید اکانت های گوناگونی را  با روش های متنوع جهت بالا بردن فالوور ها و افزایش لایک اداره نمایید.

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود ربات نینجاگرام (NinjaGram) برای افزایش کارایی اکانت اینستاگرام

دانلود ربات نینجاگرام (NinjaGram) برای افزایش کارایی اکانت اینستاگرام

دانلود NinjaGram V7.6.3.4 دانلود NinjaGram_v7.6.3.3 دانلود NinjaGram_v7.6.1.0

نینجاگرام  (NinjaGram) برنامه ای کاربردی است  که شما با آن می توانید حساب کاربر اینستاگرام خود را اداره نمایید، تصاویر دلخواه را با دیگران به اشتراک بگذارید، دیگر حساب های کاربری را بصورت Auto-Follow یا خودکار دنبال نمایید، بصورت برنامه ریزی شده برای اکانت های مورد نظر کامنت بفرستید و حتی اکانت ها را بر پایه Tag یا همان برچسب های مورد استفده آنها دنبال کنید. هم اکنون Instagram یکی از پر هوادار ترین شبکه های اجتماعی در در میان مردم جهان است و سرویس های فراوانی را برای کاربران خود فراهم نموده. اگرچه اپلیکیشن Instagram روی گوشی های هوشمند نصب و ران می شود اما با استفاده از نرم افزار نینجاگرام (NinjaGram Instagram Bot)  می توانید اکانت های گوناگونی را  با روش های متنوع جهت بالا بردن فالوور ها و افزایش لایک اداره نمایید. شما این امکان را دارید تا کاربران اینستا را از هر جایی همچون Feed اکانت خود، نتایج جستجو و مواردی از این دست دنبال کنید.

NinjaGram
NinjaGram

اگر حساب خود را به صورت Private یا همان خصوصی تنظیم کرده باشید درخواست های شما افزایش خواهد داشت  برای همین می توانید  با استفاده از برنامه نینجا گرام، درخواست های رسیده را بصورت خودکار بپذیرید. شما این امکان را خواهید داشت تا در بخش تنظیمات، فالوورهای مورد نظر خود را بر پایه شمار فالوورهای آنها و یا تعداد فالو شوندگان، خصوصی یا همگانی بودن ID دنبال نمایید. حتی می توانید با تعیین بازه زمانی مشخص، جلوی بلاک شدن خود را توسط اینساگرام بگیرید. توجه داشته باشید که پیش از استفاده از این ربات می باید تنظیمات مورد نیاز آن را حتما انجام داشده باشید تا با الگوریم اسپم اینستاگرام دچار مشکل نشوید و بعنوان یک ربات توسط اینستاگرام شناسایی نگردید.

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا