افشای نسل آینده کنترلر VR پلی استیشن 5 سونی

افشای نسل آینده کنترلر VR پلی استیشن 5 سونی

افشای نسل آینده کنترلر VR پلی استیشن 5 سونی

در اینجا نگاهی به کنترلرهای VR PlayStation 5 می اندازیم ، که شکلی گوی مانند دارد و به شما امکان می دهد آن را به صورت طبیعی تری در دست خود نگه دارید ، این کنترلر در حالی که هنوز آزادی بالایی را به گیمیر ارائه می دهید با در نظر گرفتن اصول ارگونومی و زیبایی شناسانه طراحی شده است ، و هر کنترل کننده VR (چپ و راست) دارای یک دکمه ماشه سازگار است که هنگام فشار دادن ، مانند فناوری کنترل کننده DualSense ، باعث ایجاد تنش می شود. همچنین قرار است تا بازخورد لمسی در آن به گونه ای بهینه سازی شود که هر احساسی در دنیای بازی با ظرافت و دقت بیشتری به بازیگر منتقل کند. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از این کنترلر را ببینید.

جالب است که این کنترلر VR می تواند بدون نیاز به فشار انگشتان می تواند انگشتان شما را شناسایی کند ، برای همین به بازیکنان این امکان را می دهد تا هنگام بازی حرکات طبیعی بیشتری با دست انجام دهند. یک حلقه ردیابی از پایین، کنترلر هدست VR تازه را ردیابی می کند و با نزدیک شدن به زمان انتشار در سال 2022 ، مطمئناً اطلاعات بیشتری در مورد سیستم خواهیم داشت.

افشای نسل آینده کنترلر VR پلی استیشن 5 سونی
افشای نسل آینده کنترلر VR پلی استیشن 5 سونی

سونی می گوید: ” تیم های SIE’s Product ، Engineering و Design برای ساخت کنترلر VR تازه با هدف ایجاد یک جهش بزرگ و فراتر رفتن از بازی های VR نسل کنونی با ما همکاری کرده اند. ما از کنترل کننده ای که توسعه داده ایم بسیار هیجان زده ایم ، اما آنچه اکنون مهم است این است که سازندگان بازی چگونه از ویژگی های طراحی شده برای تجربه نسل بعدی VR بهره می برند. نمونه های اولیه کنترلر VR تازه ما به زودی در اختیار جامعه توسعه قرار می گیرد و واقعیت این است که ما از فرط هیجان و شور نمی توانیم منتظر بمانیم که آنها چه ایده هایی ارائه می دهند و کنترل کننده چگونه به زندگی شما کمک می کند. “

منبع
techeblog
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا