carspaceبرجسته ترین مطالب

تبدیل سایبرتراک تسلا به ماه نورد ناسا توسط Charlie Automotive

این تراک مفهومی یا کانسپت توسط خودروسازی چارلی اتوموتیو (Charlie Automotive) طراحی شده است

تبدیل سایبرتراک تسلا به ماه نورد نا سا توسط Charlie Automotive

تبدیل سایبرتراک تسلا به ماه نورد

بسیاری از شما با ماه نورد – Lunar Roving Vehicle (LRar) آشنا هستید، ماه نوردی چهار چرخه مجهز به باتری که در ماموریت های فضانوردان آپولو 15، آپولو 16 و آپولو 17 در بازه زمانی 1971 تا 1972 مورد استفاده قرار گرفت. آنچه که شاید شما ندانید این است که این ماه نورد را کمپانی بوئینگ ساخته است که وزن آن بدون بار در روی زمین 406 پوند یا 208 کیلوگرم می باشد. همچنین مِهتوم (maximum – حداکثر) گنجایش باری آن نیز 490 کیلوگرم بود که می توانست 2 فضانورد را نیز با خود جابجا نماید. برای آگاهی از سایبرتراک تسلا می توانید ویدئو و تصاویری که در ادامه نوشتار آورده شده را ببینید.

View this post on Instagram

. 🔷طرح تبدیل سایبرتراک تسلا به ماه نورد توسط کمپانی چارلی اتوموتیو . 🔶بسیاری از شما با ماه نورد – Lunar Roving Vehicle (LRar) آشنا هستید، ماه نورد چهار چرخه مجهز به باتری که در ماموریت های فضانوردان آپولو 15، آپولو 16 و آپولو 17 در بازه زمانی 1971 تا 1972 مورد استفاده قرار گرفت. آنچه که شاید شما ندانید این است .. ادامه مطلب . . 🔶لینک نوشتار: https://www.raveshtech.ir/nasa-tesla-cybertruck-moon-lunar-rover/ . . #سایبرتراک#ماه_نورد #فضا #فناوری #تکنولوژی #تسلا #روشتک #فان #دانش . . #Tesla #Cybertruck #tech #technology #raveshtech #elonmusk

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

این تراک مفهومی یا کانسپت که برگرفته از سایبرتراک کمپانی تسلا می باشد، توسط خودروسازی چارلی اتوموتیو (Charlie Automotive) طراحی شده است و آنچه که بیشتر از همه در این طراحی برجسته می نماید ، اجزای تایرهای جداگانه آن هستند که در صورت آسیب دیدن بدون نیاز به تعویض کل آن ، به راحتی می توانند با قطعه ای دیگر جایگزین شوند. نمونه پیشین این چرخ ها توسط آزمایشگاه های پژوهش های آفندی جنرال موتورز (General Motors Defense Research Laboratories) طراحی و تولید شده بود که از یک هاب یا توپی آلومینیومی چرخان و یک تایر با قطر 32 اینچ و پهنای 9 اینچ با پوششی فلزی به قطر 0.033 اینچ که به دیسک های آلومینیومی شکل متصل بود، تشکیل یافته بود.

"<yoastmark

Tesla Cybertruck to Build a 6-Wheeled Lunar Rover
Tesla Cybertruck to Build a 6-Wheeled Lunar Rover
Tesla Cybertruck to Build a 6-Wheeled Lunar Rover
Tesla Cybertruck to Build a 6-Wheeled Lunar Rover

منبع
techeblog

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا