سینما

معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

برای مطالعه بخش اول کلیک کنید 

در این مقالات به معرفی برترین فیلم های جدید ژانر ترسناک سینما میپردازیم , اگر از طرفداران سینمای ترسناک و ژانر وحشت هستید این نوشته به شماکمک میکند تا بهترین های ترسناک سینما در سال 2019  را از دست ندهید .

6.The Hole In The Ground

فیلم ترسناک، معرفی فیلم , فیلم
معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

سارا و پسر خردسالش کریسبه خانه جدیدی در حومه یکی از شهرهای ایرلند در کنار جنگلی که دارای یک حوضچه مخفی و بزرگ میباشد نقل مکان میکنند. یک شب کریس غیب میشود و وقتی دوباره به خانه باز میگردد در ظاهر اسیبی ندیده و سلامت است , اما به تدریج که سارا متوجه رفتارهای عجیب و ازاردهنده کریس میشود کم کم به این نتیجه میرسد که پسری که به خانه بازگشا ممکن است کریس نباشد.

 

7.Luz

معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

این فیلم ترسناک و اشفته درباره لوز یک راننده تاکسی جوان میباشد که تلاش میکند از دست زنی اشفته و جن زده فرار کند , زنی که میتواند زندگی هر فردی را که سر راهش سبز شود به خطر بیندازد.یکی از نکات جالب این فیلم شبیه سازی ان با فیلم های دهه 70 و 80 میلادی است که از فیلمهای 16 میلمیتری استفاده شده است.

8.Midsommer

معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

دنی و کریستین زوج جوانی که رابطه انها در استانه نابودی قرار دارد ,اما یک حادثه تلخ خانوادگی مانع جدایی انها میشود ,دنی بدون دعوت به سراغ کریسیتن و دوستانش میرود که برای شرکت در یک جشن تابستانی به روستای دور افتاده ای در  سوئد میروند.تعطیلاتی که با ارامش در میانه تابستان و در شهر خورشید ابدی اغاز میشود ناگهان تبدیل به شرایط دشوار و شرورانه میشود . زمانی که انها به برنامه ها و نقشه های اهالی محلی و منزوی روستا اگاه میشود کابوس اغاز میشود .

 

9.Crawl

معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

بعد از وقوع طوفان سهمگین در فلوریدا , زادگاه هیلی او برای نجات جان پدرش از دستور تخلیه شهر سر باز میزند,پدرش را در حالی که به شدت مجروح شده پیدا میکند اما هر دو گرفتار ابی میشوند که سطح ان در حال بالا امدن است و از طرفی طوفانی سهمگین در راه است و زمان انها برای فرار رو به پایان است. اما رفته رفته مشخص میشود کم اهمیت ترین اتفاق به نسبت انچه در حال رخ دادن است  همین بالا امدن سطح اب و احتمال خفه شدن است .

 

10.The Wind

معرفی برترین فیلم های ترسناک 2019 -بخش دوم

لیزی یک  زن مزرنشین سرسخت سرسخت و توانمند که در قرن 19 در یک شهر مرزی امریکا زندگی میکند.جایی که لیزی زندگی میکنند محلی به دور از بقیه جامعه , جایی که صدای زوزه باد هیچ وقت متوقف نمیشود , لیزی شروع به حس کردن یک حضور شیطانی در منطقه میشود که گویا از ابتدای شکل گیری انجا بوده است.موضوعی که شوهرش انرا به عنوان یک باور خرافاتی نمیپذیرد.زمانی که ی زوج جوان تازه ازدواج کرده در نزدکی محل سکونت لیزی شروع به زندگی میکنن احساس ترس و نگرانی لیزی رو به افزایش میرود و زنجیره عجیب اتفاقات اغاز میشود.

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا