لنز چشمی هوشمند Mojo Vision و تحولی بزرگ در فناوری

لنز چشمی هوشمند Mojo Vision و تحولی بزرگ در فناوری

لنز چشمی هوشمند Mojo Vision

کمپانی Mojo Vision  به تازگی اعلام کرده است که نخستین لنز تماسی هوشمند واقعی جهان را با نام موجو لنز (Mojo Lens) ساخته است. به عبارت ساده ، این لنز تماسی دارای نمایشگری تو-ساخت است که آفراس (information – اطلاعات) بهنگام مورد نظر را به کاربر می دهد. این فرایند بدون اینکه کاربر مجبور به نگاه کردن نمایشگر یا از دست دادن تمرکز روی افراد و جهان پیرامون باشد، انجام می شود. پلتفرم Invisible Computing باعث می شود تا  آفراس (information – اطلاعات)، سریع و بدون سر و صدا در دسترس کاربر باشند. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

 لنز Mojo دارای چندین فناوری اختصاصی از جمله کوچکترین و چگال ترین نمایشگر پویای جهان، کارآمدترین سنسور تصویری جهان برای بینایی رایانه ، رادیو بی سیم سفارشی و حسگرهای حرکتی برای ردیابی چشم و تثبیت کننده تصویر بهینه شده است. اما برجسته ترین ویژگی موجو لنز نمایشگر Mojo Vision 14K PPI Display است که که با داشتن pixel pitch یا فاصله پیکسلی بیش از 14000ppi و تراکم پیکسل بیش از 200Mppi، افزون بر ثبت رکورد جهانی، خود را به عنوان کوچکترین و چگال ترین نمایشگر طراحی شده برای محتوای پویا یا متحرک معرفی نموده است.

لنز چشمی هوشمند Mojo Vision و تحولی بزرگ در فناوری
لنز چشمی هوشمند Mojo Vision و تحولی بزرگ در فناوری

درو پرکینز، مدیر عامل کمپانی موجو ویژن می گوید: ”  پس از پژوهش های گسترده ، توسعه و آزمایش و رسیدن به نتیجه ما بسیار مشتاق بودیم تا محصول خود را آشکار کنیم و جزئیات این پلتفرم تحول گرا را با دیگران به اشتراک بگذاریم. Mojo در واقع چشم اندازی بسوی Invisible Computing است که در آن شما می توانید آفراس (information – اطلاعات) مورد نظر خود را هرگاه که بخواهید در اختیار داشته باشید و هنگامی هم که آنها را نمی خواهید توسط داده ها بمباران یا پریشان نشوید. بی گمان فناوریی که هر آن بخواهید در اختیار شما باشد و هر آن که نمی خواهید از دید شما ناپدید شود، یک فناوری کارامد و ارزشمند خواهد بود.

Mojo Lens
Mojo Lens

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا