OneDrive شخصی جدید مایکروسافت با فضای ابری ایمن ایجاد خواهد شد

OneDrive شخصی جدید مایکروسافت با فضای ابری ایمن ایجاد خواهد شد

فضای OneDrive شخصی ابری ایمن مایکروسافت

این طور به نظر می رسد زمانی که یک جعبه بسته شود، یک جعبه دیگر باز می شود.

مایکروسافت در روز سه شنبه اعلام نمود که یک سرویس جدید ذخیره سازی ابری OneDrive به نام Cloud Vault ایجاد خواهد نمود که راه حل ایمنی برای حساس ترین و مهم ترین اطلاعات شما را فراهم می کند.

فضای Onedrive Personal Vault شخصی ابری ایمن مایکروسافت
فضای Onedrive Personal Vault شخصی ابری ایمن مایکروسافت

این سرویس جدید مایکروسافت ممکن است خللی که با تغییر اخیر Dropbox از مدل اصلی ذخیره سازی داده آنلاین خود به مرکز همکاری مرکزی ایجاد شده است را پر کند و باعث نابود شدن Dropbox گردد.

فضای شخصی اساسا از یک بخش حساب OneDrive تشکیل شده است که برای استفاده از آن به یک رمز عبور قوی یا احراز هویت دو عاملی به جهت ورود نیاز دارید.

احراز هویت در این سیستم همچنین می تواند از طریق اسکن چهره یا اثر انگشت، PIN یا کد فرستاده شده از طریق SMS، یا از طریق برنامه Authenticator مایکروسافت صورت پذیرد.
(حساب اصلی OneDrive فقط برای ورود به سیستم یک رمز عبور واحد نیاز دارد، هرچند کاربران می توانند از احراز هویت دو عاملی نیز استفاده کنند.)

در حالی که حساب اولیه 5 گیگابایتی آن بدون تغییر باقی خواهد ماند، OneDrive بدون افزایش هزینه 1.99 دلار در ماه، میزان ذخیره سازی را در برنامه پایه خود از 50 گیگابایت به 100 گیگابایت افزایش می دهد.

مشترکین Office 365 که قبلا 1 ترابایت ذخیره سازی را به عنوان بخشی از اشتراک خود دریافت کردند، همچنین می توانند ذخیره سازی موجود خود را در صورت نیاز با افزایش 200 گیگابایت افزایش دهند، این افزایش از 1.99 دلار و تا 9.99 برای 1 ترابایت اضافه محاسبه می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا