اخبار فناوری

رونمایی مایکروسافت از Surface Centaurus در 2 اکتبر 2019

رونمایی مایکروسافت از Surface Centaurus در 2 اکتبر 2019

رونمایی مایکروسافت از Surface Centaurus در 2 اکتبر 2019

اگر به دنبال این خرید یک رایانه Surface تازه هستید ، شاید بخواهید یک ماه یا چند ماه این کار را به تاخیر بیاندازید. زیرا  مایکروسافت اخیراً تأیید کرده است که در تاریخ 2 اکتبر سال 2019 میزبان رویدادی تازه خواهد بود که انتظار می رود این شرکت از سری تازه  رایانه های Surface رونمایی کند.

Centaurus رویدادی تازه در تبلت های هیبریدی

رونمایی مایکروسافت از Surface Centaurus, Surface Centaurus, تبلت هیبریدی, روشتک, raveshtech, مایکروسافت, اخبار فناوری, اخبار تکنولوژی
تصویر مفهومی و تزئینی

اکنون ، سری رایانه های Surface به شکل لپ تاپ سنتی و همچنین تبلت های هیبریدی که امکان اتصال به کیبورد ویژه خود را دارند، ارائه می شود ، اما به نظر می رسد آنچه که خیلی ها برای آن هیجان زده هستند ، دستگاهی با نام “Centaurus” است. گفته می شود نمایشگر این Surface، دوگانه می باشد و مایکروسافت آن را در طی دو سال گذشته توسعه داده است، از اینرو برخی امیدوارند که از Centaurus در رویداد آینده مایکروسافت، رسماً رونمایی شود.

این دستگاه به نظر دارای یک رویداد درونی است که می تواند دوره تازه ای را برای تبلت های هیبریدی در پی داشته باشد. ما مطمئن نیستیم که این دستگاه دقیقا چگونه کار خواهد کرد بنابراین باید بشکیبیم و ببینیم که چه خواهد شد، اگر چه پیشتر شنیده بودیم که یکی از نقاط قوت این دستگاه برای فروش در بازار آن است که می تواند از برنامه های اندرویدی پشتیبانی کند که این خود می تواند کارکرد کلی این دستگاه را گسترش دهد.

منابعی همانند The Verge می گویند که این دستگاه امسال عرضه نخواهد شد و ظاهرا مایکروسافت می خواهد آن را در سال 2020 به بازار عرضه کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن