بازی Flight Simulator مایکروسافت در نمایشگاه X019 رونمایی شد

بازی Flight Simulator مایکروسافت در نمایشگاه X019 رونمایی شد

بازی Flight Simulator مایکروسافت در نمایشگاه X019 رونمایی شد

مایکروسافت در نمایشگاه سالانه X019 خود تریلری از بازی تازه Flight Simulator را منتشر کرد که در آن هواپیما های گوناگونی مانند جت تجاری بوئینگ 747، جت دو موتوره Cessna’s Citation و یک هواپیمای آکروبتیک را وارد برنامه هَمسانتِر پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator) کرده است. برای کسانی که نمی دانند، این برنامه از موتور گرافیکی بازی های خانگی استودیوی Asobo و داده های نقشه Bing استفاده می کند و به بیش از دو پتابایت داده در سرورهای ابری دسترسی دارد. برای آگاهی بیشتر ویدئو های زیر را ببینید.

 

 

Azure AI یا هوش مصنوعی لاجورد مایکروسافت، داده های نقشه و فتوگرامتری را برای ساخت مدلهای سه بعدی واقعی ساختمانها ، درختان ، زمین و غیره مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد ، این کار به هَمسانتِر (simulator – شبیه ساز) این امکان را می دهد تا اکثر نقاط جهان را به صورت واقعیت سه بعدی و با کیفیت بالا به تصویر بکشد. همچنین سیستم های فیزیکی / جوی فرا واقع گرایانه آن به داده های آب و هوایی واقعی جهان نیز دسترسی دارند.

 

 

در این بازی جاده ها با واشیم ها (vehicles – وسایل نقلیه) پر شده و حتی جریان آب نیز بصورت واقع گرایانه در جهت وزش باد خواهد بود و افزون بر این درختان با برگهایی انفرادی پوشیده می شوند که در این وضعیت، کاربر گمان می کند که در یک جاهن واقعی بازی می کند. این بازی قرار است بیش از دو میلیون شهر و شهرک و بیش از 40،000 فرودگاه واقعی را در سراسر جهان پوشش دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا