اخبار فناوری

نمایشگر هولوگرام Looking Glass 8K Immersive

نمایشگر هولوگرام Looking Glass 8K Immersive

نمایشگر هولوگرام Looking Glass 8K Immersive

Looking Glass Factory ، یک سخت افزار تازه راه اندازی شده یا استارتاپ است که مخصوص نمایش تصاویر هولوگرافی است. هدف از ساخت و رونمایی “Looking Glass 8K Immersive Display” ، دیدن هولوگرام سه بعدی بدون نیاز هدست های VR می باشد. این نمایشگر 32 اینچی با واچارِش (resolution – وضوح) 7680×4320 دارای فناوری میدان نور 45 عنصری Looking Glass Factory بهره منداست که هدف آن ارائه یک پنجره هولوگرافی واقعی به جهان دیگری است که ده ها نفر می توانند آن را همزمان تجربه کنند. زیرا دیگر به هدست VR محدود نمی باشد. برای آگاهی بیشتر ویدئوی زیر را ببینید.

نمایشگر هولوگرام Looking Glass 8K Immersive

از آنجا که این دستگاه از پارالاکس افقی 45 عنصری برای ساخت هولوگرام استفاده می کند ، شما نمی توانید از هر زاویه آن را ببینید و به یک زاویه دید 50 درجه محدود شده است. هرچند که این محدودیت هنوز هم به ده ها بیننده این امکان را می دهد تا همزمان هولوگرام را ببینند.. استودیوهای فیلم هالیوود می توانند از این نمایشگرهای هولوگرافی برای پیش نمایش محتوای سه ‌بعدی بهره ببرند، بدون اینکه هر بیننده نیازی به گذاشتن هدست روی چشم خود داشته باشد.

نمایشگر هولوگرام Looking Glass 8K Immersive

اسکات رادر می گوید: “خریداران GE Healthcare، چه بیمارستان ها و چه بیمارانی که از آنها مراقبت می کنند ، روزانه این پرسش را دارند که پرتونگاری / CT / MRI / سونوگرافی به ما چه می گوید؟ ارائه آسیب شناسی آناتومی و بیماری به صورت سه بعدی در نمایشگرهای دو بعدی انجام می شود، اما اشتراک گذاری تصاویر سه بعدی با نمایشگر هولوگرام Looking Glass برای تیم مراقبت های بالینی ، ساکنین / همراهان ، بیماران و سایر کارمندان مراقبت های بهداشتی بیمارستان یک پیشرفت بسیار چشمگیر و هیجان انگیز می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن