TVاخبار فناوریبرجسته ترین مطالب

تلویزیون LG Signature OLED R در نمایشگاه CES 2020

تلویزیون LG Signature OLED R در نمایشگاه CES 2020

تلویزیون LG Signature OLED R

در بخش اخبار فناوری نگاهی داریم به تلویزیون مفهومی رول شونده ال جی که در CES 2020 به نمایش درآمده. آخرین تلویزیون Rollable ال جی، اندازه 65 اینچی دارد که با خواست کاربر گشوده و roll down می شود و در صورت عدم استفاده بسته و roll up می شود.، این تلویزیون تقریباً همانند صفحه نمایش پروژکتور است اما فناوری آن با صفحه نمایش پرژکتوری قابل قیاس نیست، شوربختانه این تلویزیون، مفهومی و کانسپت می باشد. اما LG SIGNATURE OLED TV R  به مرحله تولید و مصرف خریداران بسیار نزدیک می باشد. بهتر است بدانید که کاربران می توانند نسبت ابعاد این تلویزیون را تنظیم کنند تا با استفاده از آپشن هایی همانند  Full View ، Line View و Zero View ، تجربیات سینمایی خاصی را داشته باشند. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئو های زیر را ببینید.

 

 

تلویزیون  LG Signature OLED R می تواند در حالت Full View از آمازون الکسا و همچنین اپل AirPlay 2 و HomeKit پشتیبانی کند، در حالی که Line View مواردی مانند زمان ، mood ، انتخاب آهنگ را نمایش می دهد و حتی در حالت فریم می توانید عکس های مورد علاقه خود را ببینید. در حالت Zero View این تلویزیون می تواند بطور کامل در جعبه و باکس خود رول شود.

 

 

تیم السیسی ، مدیر توسعه محصولات جدید ال جی  می گوید: ” نخستین مدل OLED رول شونده تنها برای رول کردن طراحی شده بود. حتی اگر یک حرفه ای می خواست راهی برای آویزان کردن آن از سقف پیدا کند ، هیچ مکانیسمی برای تغییر جهت تصویر وجود نداشت و بنابراین به صورت وارونه ظاهر می شد. همچنین احتمال داشت که نصب آن از یک سقف 8 فوت باعث شود پنلش برای دیدن نمای چندان خوبی نداشته باشد.”

LG Signature OLED R
تلویزیون LG Signature OLED R در نمایشگاه CES 2020
LG Signature OLED R
LG Signature OLED R
LG Signature OLED R
LG Signature OLED R

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن