iOSscreen timeآیپدآیفون

محدود کردن Screen Time در آیفون iOS 13

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

محدود کردن Screen Time در آیفون iOS 13

محدود کردن Screen Time در آیفون iOS 13

ویژگی تازه ای که در iOS 13 با Screen Time به ارمغان آورده شده،  Communication Limits یا محدودیت ارتباط می باشد. این ویژگی به والدین این امکان را می دهد تا تماس، ارسال پیا یا Face Time فرزندان خود را در آیفون یا آیپد، کنترل نمایند.

ویژگی  Communication Limits که به Screen time سیستم عامل iOS 13 افزوده شده، برای پدران و مادرانی مناسب می باشد که می خواهند روی آیفون فرزندانشان کنترل داشته باشند. با این ویژگی می توانید مخاطبینی را که دختر یا پسر شما بi آنها پیام می فرستد و یا کسانی را که او با آنها تماس صوتی، ویدئویی یا AirDrop دارد را کنترل نمایید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

البته iOS 13، هم اکنون تنها بصورت نسخه بِگان یا Beta در دسترس، می باشد و به دلیل اینکه نسخه بِگان یا Beta به دلیل احتمال داشتن مشکلات امنیتی یا نرم افزاری، برای نصب در آیفون یا آیپد شما چندان مناسب نمی باشد، پس بهتر است تا ماه جولای 2019 منتظر بمانید، زیرا در این ماه اپل نسخه رسمی iOS 13 را منتشر خواهد کرد.

روش محدود کردن Screen Time در آیفون iOS 13

  1. در آیفون خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. به پایین بخش تنظیمات رفته و Screen Time را بتپید.
  3. سپس Communication Limits را برگزینید.
  4. During allowed Screen Time را بتپید. در این بخش یعنی در زمانی که اجازه استفاده از Screen Time را داده اید، می توانید با انتخاب گزینه Everyone، اجازه دهید تا هرکسی امکان تماس Screen Time را با فرزند شما داشته باشد. اما با انتخاب گزینه Contacts Only، تنها مخاطبان ذخیره شده در آیفون فرزندتان می توانند با او، تماس Screen Time داشته باشند. با انتخاب این گزینه، فرزندتان دیگر نمی تواند، مخاطبان را ویرایش نماید و تغییری در آن ایجاد کند.محدود کردن Screen Time در آیفون iOS 13, محدود کردن Screen time, محدود کردن اسکرین تایم, اسکرین تایم آیفون, آیفون Screen Time, محدود کردن کودکان در استفاده از گوشی, کنترل تماس های کودکان, کنترل آیفون کودکان, روشتک, raveshtech, آموزش آیفون, ترفندهای آیفون, اسکرین تایم, Screen Time
  5. اگر گزینه Contacts Only را برگزیده باشید، در بخش During Downtime، گزینه ای به نام Add Contacts را خواهید دید. در اینجا می توانید حتی پس از زمان پایان زمان محدود سازی Screen Time، برخی از مخاطبین را با افزودن به لیست، همچنان در محدودیت تماس، قرار دهید.محدود کردن Screen Time در آیفون iOS 13, محدود کردن Screen time, محدود کردن اسکرین تایم, اسکرین تایم آیفون, آیفون Screen Time, محدود کردن کودکان در استفاده از گوشی, کنترل تماس های کودکان, کنترل آیفون کودکان, روشتک, raveshtech, آموزش آیفون, ترفندهای آیفون, اسکرین تایم, Screen Time

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا