carاخبار فناوری

جیپ گلادیاتور XMT محصولی از AM General و FCA

جیپ گلادیاتور XMT محصولی از AM General و FCA

جیپ گلادیاتور XMT محصولی از AM General و FCA

AM General ، تولید کننده وسایل نقلیه تاکتیکی سبک ، با همکاری جیپ برند (Fiat Chrysler Automobile (FCA دست به ساخت Jeep Gladiator Extreme Military-Grade Truck (XMT) زده اند. این وسیله نقلیه به عنوان کامیون ارتباطی نظامی طراحی شده است و تنها یکی از انواع مختلف وسایل نقلیه است که AM General برای برآورده کردن نیازهای خاص مشتریانش ساخته است. جیپ گلادیاتور 2020 توانسته با 6600 پوند گنجایش بکسل و 1600 پوند گنجایش بارگیری خود را بعنوان توانمند ترین تراک میان رده نظامی و سکویی ایده آل برای توسعه وسایل نقلیه تاکتیکی معرفی کند. برای آگاهی بیشتر ویدئوی زیر را ببینید.

 

البته هیچ اطلاعات فنی در مورد جیپ گلادیاتور XMT منتشر نشده است ، اما کمپانی General AM خاطرنشان كرده كه  برای بهبود قابلیت جیپ گلادیاتور از قطعات نظامی و تجاری سفارشی استفاده کرده است. اگر این محصول به مرحله تولید برسد ، خریداران می توانند می توانند یکی ازگزینه های بنزینی یا دیزلی آن را برای خرید انتخاب کنند.

 

رئیس و مدیرعامل کمپانی AM General می گوید، ما از همکاری با FCA و برای ساخت Jeep Gladiator Extreme Truck-Grade Truck در AUSA بسیار هیجان زده هستیم. این سرمایه گذاری جدید فرصتی را به ما می دهد تا تخصص خود را در زمینه وسایل نقلیه تاکتیکی سبک به نمایش بگذاریم و به FCA کمک کنیم تا جیپ گلادیاتور را جهانی کرده تا وارد یک بازار تازه در صنعت نظامی شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا