انتشار تریلر بازی Marvel’s Iron Man VR

انتشار تریلر بازی Marvel’s Iron Man VR

انتشار تریلر بازی Marvel’s Iron Man VR

بازی واقعیت مجازی Marvel’s Iron Man VR در 28 فوریه سال 2020 برابر با 9 اسفند 1398 بصورت اختصاصی برای کنسول پلی استیشن VR  منتشر می شود.  در این بازی نوجامه  تونی استارک را که توسط آدی گرانوف طراحی شده نیز خواهید دید.

 

 

در بازی Iron Man VR، قهرمان داستان، تونی استارک با هکر تبهکاری به نام Villain Ghost روبرو می شود که در پی کینجویی از تونی استارک می باشد.  کاراکتر Ghost پیشتر در دو فیلم The Wasp و Ant-Man حضور داشت، پس اگر این دو فیلم را ندیده اید بهتر است برای آشنایی با کاراکتر آن، این دو فیلم را ببینید. این دشمن Tony Stark بسیار نیرومند است و او را در این داستان به شدت به چالش می کشد. برای اگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.انتشار تریلر بازی Marvel’s Iron Man VR

در Iron Man VR ، کاراکتر Ghost برای تونی استارک، یک کینجو یا انتقام جوی بزرگ تلقی می شود، زیرا او نه تنها نسبت به قهرمان مرد آهنی با خود کینه ای به همراه دارد ، بلکه آینه ای از خود تونی استارک نیز می باشد. این امر به این دلیل است که او سالها پیش از این شاهد خسارت ناشی از سلاح های ساخته شده توسط استارک بوده ، بنابراین نبرد با مرد آهنین برای Ghost هم یک نبرد عقیدتی و هم یک نبرد شخصی می باشد. از دید Ghost ، مرد آهنین باید برای کارهایی که در گذشته کرده تاوان بپردازد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا