اینستاگرام پنهان سازی تعداد لایک ها را به جهت توجه بیشتر به محتوا در آمریکا شروع کرد

اینستاگرام با توجه به مسائل اجتماعی و توجه هر چه بیشتر به محتوا، تعداد لایک های تصاویر و فیلم های پست های اینستاگرامی را در آمریکا پنهان کرد.

چندی پیش اینستاگرام اعلام کرد که به دنبال پنهان سازی تعداد لایک های پست های موجود در این شبکه اجتماعی از دید عموم بوده است.

مدیر اینستاگرام Adam Mosseri در این باره اعلام نمود که در صورتی که تصمیمات کاری ما در حالی که به کسب و کار ما آسیب می زند ولی به سلامتی مردم کمک می کند، از انجام آن هیچ وقت دریغ نخواهیم نمود.

اینستاگرام به دنبال ایجاد فضایی می باشد که افراد به راحتی بتوانند با دوستان خود ارتباط برقرار کنند و از رقابت های که در این شبکه به وجود آمده است خودداری کند.اینستاگرام پنهان سازی تعداد لایک ها را به جهت توجه بیشتر به محتوا در آمریکا شروع کرد

البته بررسی هایی که از طرف شرکت HyperAuditor انجام شده است نشان دهنده تغییرات چندان خوبی از این طرح نمی باشد، به طوری که با بررسی های که در کشور هایی همچون ایتالیا، برزیل ، استرالیا ، ژاپن صورت گرفت با نتیجه کاهش 3 تا 15 درصد در تعداد لایک ها مواجه شدند.

اینستاگرام این نتایج را بررسی و در صورتی که نتایج خوبی نداشته باشد مخفی کردن تعداد پست های اینستاگرامی را به صورت عمومی انجام نخواهد داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا