car

خودروی زرهی اینکاس سنتری سولین 2020

خودروی زرهی اینکاس سنتری سولین 2020

خودروی زرهی اینکاس سنتری سولین 2020

همیشه دوست داشتید تا یک واشیم (vehicle – وسیله نقلیه) SWAT داشته باشید و با آن بصورت قانونی در خیابان رانندگی کنید؟که بتوانید به طور قانونی در خیابان ها رانندگی کنید؟ اگر چنین است و پول آن هم برای شما مسئله ای نیست ، پس با Inkas Sentry Civilian 2020 می توانید به آرزوی خود برسید. این خودرو، بر پِیِ Ford F-550 ساخته شده است و از پیشرانه 6.7 لیتری توبرودیزل V8، 330 اسب بخار نیرو می گیرد که و سیستم انتقال نیروی 10 سرعته آن با هر چهار چرخ آن همگام شده است. سوسپانسیون اینکاس به روزرسانی شده ، ترمزهای نیرومند و قطعات مکانیکی آن تقویت شده. برای آگاهی بیشتر، می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

آنچه اینکاس را از فورد F-550 جدا می کند ، زره BR6-level آن است که می تواند از سرنشینانش در برابر گلوله های سربی 7.62X51 میلی متری و انفجاری معادل دو نارنجک دستی آلمانی DM51 محافظت کند.حتی در صورت وارد شدن به منطقه جنگی ، سیستم تصفیه هوا آن امکان زنده ماندن شما را تضمین می کند. خریداران اینکاس همچنین می توانند یک دستیار صوتی اپل ، آمازون یا Google به آن بیافزایند.

خودروی زرهی اینکاس سنتری سولین 2020
خودروی زرهی اینکاس سنتری سولین 2020

طرح درونی Sentry Civilian برای پاسخگویی به نیازهای خریدار ، 100٪ قابل تنظیم است. اینکاس دارای ویژگی های لوکس اختیاری مانند گاوصندوق های با امنیت بالا، میله های دست ساز ، سیستم های الکترونیکی رده بالا و گران بها و موارد دیگری از این دست می باشد. یکپارچه سازی امنیتی اضافی INKAS® در صورت درخواست موجود است که شامل ویژگی هایی مانند: سیستم دید در شب ، محافظت از شیمیایی ، دوربین های مداربسته 360 درجه با record ابری ، کنترل دسترسی یکپارچه و موارد دیگر از این دست می باشد.

خودروی زرهی اینکاس سنتری سولین 2020
آنچه اینکاس را از فورد F-550 جدا می کند ، زره BR6-level آن است که می تواند از سرنشینانش در برابر گلوله های سربی 7.62X51 میلی متری و انفجاری معادل دو نارنجک دستی آلمانی DM51 محافظت کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن