spaceبرجسته ترین مطالب

عکس اینستاگرامی ماه توسط عکاسی به نام مک کارتی

عکس اینستاگرامی ماه توسط عکاسی به نام مک کارتی

عکس اینستاگرامی ماه

عکاسی به نام اندرو مک کارتی (Andrew McCarthy) می دانست که حتی با لنزهای DSLR سطح بالا، گرفتن یک تصویر کامل از ماه در یک شات تقریبا کاری نا ممکن است ، بنابراین وی تصمیم گرفت با گرد هم آوردن و ترکیب چندین و چند عکس، تصویری را که هم اکنون از ماه می بینید را فراهم نماید. برای این کار او مدت زمانی حدود 2 هفته را صرف تصویر برداری از ماه کرده تا با ترکیب و کامپوزیت کردن آنها، پر کنتراست ترین، ترازترین و غنی ترین عکس گرفته شده از سطح ماه را پدید آورد.

View this post on Instagram

عکس اینستاگرامی ماه توسط عکاسی به نام مک کارتی . . @cosmic_background . . عکاسی به نام اندرو مک کارتی (Andrew McCarthy) می دانست که حتی با لنزهای DSLR سطح بالا، گرفتن یک تصویر کامل از ماه در یک شات تقریبا کاری نا ممکن است ، بنابراین وی تصمیم گرفت با گرد هم آوردن و ترکیب چندین و چند عکس، تصویری را که هم اکنون از ماه می بینید را فراهم نماید. . . https://www.raveshtech.ir/impossible-photo-moon-instagram/ . . #ماه #عکس_ماه #تصویر_ماه #کره_ماه #روشتک #فضا #عکاسی #فناوری #تکنولوژی . . #moon #space #tech #technology #photography

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

مک کارتی برای تراز کامل ماه، هر شب به مدت دو هفته دوربین خود را روی دهانه های سطح ماه فوکوس می کرد تا در طی دو هفته به تصویری کامل از ماه دست یابد و در نتیجه به عکس هایی با کنتراست و کیفیت بالا از دهانه های ماه دست یافت. او می گوید کار درامیختن و کامپوزیت عکس ها بسیار سخت و زمان بر بود، اما نتیجه پایانی ارزش این همه سختی کشیدن را داشت.

عکس اینستاگرامی ماه توسط عکاسی به نام مک کارتی
عکس اینستاگرامی ماه توسط عکاسی به نام مک کارتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن