اندروید

دیدن جزئیات مصرف شارژ باتری در گلکسی S20

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدن جزئیات مصرف شارژ باتری در گلکسی S20

دیدن جزئیات مصرف شارژ باتری در گلکسی S20

گوشی گلکسی S20 از یکی باتری نیرومند 4000 میلی آمپر ساعت بهره می برد که می تواند تمام روز را برای شما کار کند، اما شاید شما هم از جمله کسانی باشید که کنجکاوند تا ببینند، چه سرویس هایی در حال استفاده از باتری گوشی می باشند. برای این کار شما می باید به بخش تنظیمات گوشی S20 خود بروید تا بتوانید جزئیات مصرف گوشی خود را بصورت ایستا به همراه لیست همه برنامه هایی که در حال اسفاده از باتری آن هستند، ببینید. این کار به ویژه زمان مهم است که برنامه یا برنامه هایی در پس زمینه گوشی شما ران بوده و در حال خالی نمودن شارژ باتری گوشی شما می باشند. در این آموزش می خواهیم، چگونگی مشاهده مصرف باتری اپلیکیشن ها در سامسونگ گلکسی S20 را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم مصرف باتری برنامه ها را در گلکسی S20 ببینیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در آغاز می باید به بخش Settings یا تنظیمات گوشی خود بروید. برای این کار می توانید با پایین کشیدن لبه بالای نمایشگر گوشی، در بخش Quick Panel، آیکون چرخ دنده را بتپید تا وارد بخش تنظیمات شود. البته آیکون بخش تنظیمات را همچنین می توانید در کشوی برنامه گوشی خود نیز پیدا کنید.
 2. بخش تنظبمات گوشی خود را به پایین بپیمائید.
 3. پس از آن Device care را بتپید.
  دیدن جزئیات مصرف شارژ باتری در گلکسی S20
  دیدن جزئیات مصرف شارژ باتری در گلکسی S20
 4. سپس Battery یا باتری را انتخاب نمائید.
 5. اکنون Battery Usage را انتخاب کنید.
 6. در اینجا می توانید، جزئیات مصرف باتری گوشی را ببینید که شمال screen-on-time و برنامه هایی می شود که بیشترین شارژ باتری را مصرف می نمایند.
  دیدن جزئیات مصرف شارژ باتری در گلکسی S20
  دیدن جزئیات مصرف شارژ باتری در گلکسی S20

Galaxy S20  اطلاعات دقیقی را در مورد برنامه هایی که باتری گوشی شما را مصرف می کنند به شما می دهد ، همچنین می توانید مدت screen-on-time بودن گوشی را در مدت زمان 7 روز گذشته ببینید. داده screen-on از این روی ارزشمند است که می توانید دریابید که چه مدت از گوشی خود استفاده کرده اید. همچنین این بخش به شما نشان می دهد که در بازه استفاده از گوشی خود، از چه برنامه هایی و برای چه مدتی استفاده کرده اید.

علاوه بر مشاهده ارقام مربوط به استفاده از باتری ، می توانید برنامه هایی که مصرف نرمال ندارند در حالت خواب بگذاریدjتا شارژ باتری شما را خالی نکند. گلکسی S20 همه ابزارهای ممکن را برای بررسی مصرف شارژ باتری و زیر نظر گرفته آن در اختبار شما می گذارد و باعث می شود تا مطمئن شوید که برنامه ای در پس زمینه، شارژ شما را نخواهد خورد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا