استفاده از WiFi Calling در اپل واچ

اگر آنتن مخابرات ضعیف بود می توانید با اینترنت تماس بیسیم داشته باشید

0
884
استفاده از WiFi Calling در اپل واچ, تماس بیسیم با اپل واچ, تماس اینترنتی با اپل واچ, تماس wifi با اپل واچ, فعال کردن تماس بیسیم در اپل واچ, فعال کردن Wifi calling در اپل واچ, اپل واچ WiFi calling, اپل واچ تماس wifi, روشتک,raveshtech, apple watch, روشن کردن wifi calling اپل واچ
لینک پیشنهادی

استفاده از WiFi Calling در اپل واچ

استفاده از WiFi Calling در اپل واچ

گاهی آنتن گوشی شما ضعیف می شود و یا اینکه کلن بدون آنتن می شود. صرف نظر از اینکه کدام مدل از اپل واچ را دارید، می توانید کیفیت تماس تلفنی  با ایتفاده از Wi-Fi calling یا تماس بیسیم بهبود ببخشید. این کار به شما امکان می دهد تا اپل واچ شما بجای استفاده از دکل مخابراتی، تماس ها را از راه اینترنت wifi یا بیسیم دریافت نماید.

جفت بودن اپل واچ با آیفون

پیش هر چیز، اپل واچ شما می باید با یک آیفون pair یا جفت شده باشد تا تماس بیسیم یا wifi calling در اپل واچ شما نمایش داده شود. پس پیش از انجام هر کاری می باید این ویژگی اپل واچ را در آیفون خود روشن و فعال نمائید.

لینک پیشنهادی

پشتیبانی اپراتور از Wi-Fi Calling

نکته دیگر اینکه باید مطمئن شوید که اپراتور مورد استفاده شما از ویژگی WiFi Calling یا تماس بیسیم پشتیبانی می کند یا نه. در ایران تا آنجا که آگاهی داریم همراه اول از این ویژگی پشتیبانی می کند. پس فراموش نکنید که پیش از انجام تنظیمات لازم، این مورد را از اپراتور خود استعلام نمائید.

اطلاعات لوکیشن در تماس بیسیم

نکته دیگر که باید بدانید این است که در هنگام برقراری تماس های اورژانس  یا SOS، گوشی شما می کوشد تا از راه دکل مخابراتی تماس بگیرد، چرا که این کار باعث می شود تا مکان جغرافیایی و لوکیشن شما دقیقا مشخص شود، اما در تماس های بیسم مکان یابی شما دقت بالایی ندارد. هنگامی که ویژگی تماس بیسیم را در آیفون خود روشن می کنید، از شما درخواست می شود تا بدان یک نشانی و آدرس اضطراری نیز بدهید. اطلاعات لوکیشن در تماس بیسیم,روشتک,raveshtech

روش فعال کردن WiFi Calling یا تماس بیسیم در اپل واچ

هنگامی که Wi-Fi Calling را روی آیفون خود روشن می کنید، از روشن بودن دستگاه دیگر خود که با آن وارد اکانت iCloud شده اید مطمئن شوید. انجام این کار به شما امکان می دهد تا اپل واچ خود را به سرویس بیافزائید.

  1. از تنظیم Wi-Fi calling در آیفون خود مطمئن شوید.
  2. برنامه Watch را در ایفون خود باز کنید.
  3. My Watch را بتپید.روش فعال کردن WiFi Calling یا تماس بیسیم در اپل واچ,روشتک,raveshtech
  4. Phone را بتپید.
  5. Wi-Fi Calling را روشن کنید.

    روش فعال کردن WiFi Calling یا تماس بیسیم در اپل واچ,روشتک,raveshtech
    استفاده از WiFi Calling در اپل واچ

حتما باید در محدود شبکه WiFi مشترک آیفون و اپل واچ باشید

با روشن کردن Wi-Fi Calling، همه تماس های گرفته شده و یا دریافت شده اپل واچ شما بجای استفاده از سیگنال ضعیف دکل مخابرات،  از راه اینترنت وایفای صورت می گیرد، حتی اگر اپل واچ شما از آیفونتان دور باشد و یا اینکه آیفون شما خاموش شده باشد.اما نکته مهم این است که اپل واچ می باید در رینج همان شبکه بیسیمی باشد که آیفون شما از آن استفاده می کرده چرا که آیفون شما اطلاعات شبکه wifi را خودکارانه با اپل واچ به اشتراک می گذارد و برای همین است که ساعت شما می تواند همچنان از آن شبکه استفاده کند.

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید