روش استفاده تماس وایفای یا Wi-Fi calling در اپل واچ

0
2256
روش استفاده تماس وایفای یا Wi-Fi calling در اپل واچ, Wi-Fi calling, تماس وایفای, apple watch, اپل واچ,آیفون,iphone,روشتک, Raveshtech, تماس وایفای با اپل واچ
به این نوشتار امتیاز دهید.

روش استفاده تماس وایفای یا Wi-Fi calling در اپل واچ

روش استفاده تماس وایفای یا Wi-Fi calling در اپل واچ

گاهی آنتن تلفن همراه شما ضعیف است و یا اینکه اصلا آنتن ندارد. جدا از اینکه چه مدلی از Apple Watch، دارید، می توانید بکمک تماس وایفای یا Wi-Fi calling، کیفیت تماس خود را با آیفون یا اپل واچ افزایش دهید. بدین معنای که تماس شما بجای انتقال از طریق دکل مخابراتی تلفن همراه، از طریق اینترنت شبکه وایفای منتقل می شود.

برای نمونه اگر در خانه شما، آنتن گوشی شما برای دریافت تماس ضعیف باشد،  می باید  تماس  وایفای  یا Wi-Fi calling آیفون خود را تنظیم نمائید. شما حتی می توانید این تنظیم را در اپل واچ خود نیز انجام دهید تا زمانی که آیفون شما از شما دور است و یا در بالای پله ها در حال زنگ زدن است، وشما پایین پله ها هستید از آن استفاده کنید.

لینک پیشنهادی

چگونه تماس وایفای یا Wi-Fi calling را فعال کنیم؟

  1. نخست از تنظیم و پیکره بندی درست تماس وایفای یا Wi-Fi calling در آیفون خود مطمئن شوید.
  2. Watch app را در آیفون خود باز کنید.
  3. روی My Watch بتپید.روی Phone بتپید, سوئیچ جلوی Wi-Fi Calling را بتپید تا روشن شود
  4. روی Phone بتپید.
  5. سوئیچ یا ل جلوی Wi-Fi Calling را بتپید تا روشن شود.

    روی Phone بتپید, سوئیچ جلوی Wi-Fi Calling را بتپید تا روشن شود
    روی Phone بتپید, سوئیچ جلوی Wi-Fi Calling را بتپید تا روشن شود

با روشن کردن تماس وایفای یا Wi-Fi calling ایجاد و دریافت تماس های شما بجای شبکه تلفن همراه، روی شبکه وایفای انجام می پذیرد. اگر آیفون جفتیده یا paired شما نزدیک اپل واچتان نباشد و یا اینکه آیفون شما خاموش باشد. اپل واچ شما می باید در رنج شبکه وایفایی باشد که آیفون شما پیشتر بدان متصل بوده تا بتواند تماس را دریافت کند. می پرسید چگونه؟ بله این جادو روی می دهد چرا که آیفون اطلاعات شبکه وایفایی را که پیشتر بدان متصل بوده با اپل واچ به اشتراک گذارده است.

منبع: imore.com

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید