روش آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت گوشی هواوی, آپدیت گوشی Huawei,روش آپدیت نرم افزار در گوشی های Huawei, به روزرسانی گوشی Huawie, به روز رسانی گوشی گوشی هواوی, آپدیت اندروید هواوی, آموزش فناوری, آموزش اندروید, آموزش Huawei
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی

روش آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی

به روزرسانی و Update هر گوشی هوشمند، بسیار مهم و حیاتی می باشد. آپدیت یا به روزرسانی نرم افزار گوشی امنیت آن را بهبود می بخشد، ویژگی های تازه را بدان می افزاید و گاهی هم با تغییر پلتفرم انروید، وضعیت دیداری و بصری گوشی را بطور کامل دگرگون می سازد. هر کسی دوست دارد تا گوشی خود را آپدیت و به روزرسانی کند و بیشتر گوشی های هوشمند نیز شما را از آپدیت و به روزرسانی تاره، بصورت خودکار آگاه می سازند. در گوشی های هوشمند Huawei نیز همانند بسیاری از گوشی های دیگر، فرایند بروزرسانی و آپدیت نرم افزاری گوشی کار بسیار آسانی می باشد. در این آموزش می خواهیم روش آپدیت و به روزرسانی نرم افزاری گوشی های هوآوی را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه نرم افزار گوشی هوآوی خود را آپدیت و بروزرسانی کنیم؟

پس از از انجام گام های آموزشی از پر بودن شارژ باتری گوشی خود مطمئن شوید و سپس گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در گوشی اندروید Huawei خود نخست به بخش Settings یا تنظیمات رفته و پس از آن بخش Apps یا برنامه ها را بتپید.
  2. پس از آن به بخش System رفته و Software Update یا به روزرسانی نرم افزار را بتپید.
  3. در بخش به روزرسانی نرم افزار، دکمه Check for Update را بتپید. با انجام این کار اگر آپدیتی آماده باشد، دانلود خواهد گردید.
  4. اگر چیزی برای آپدیت و به روزرسانی ندیدید، می توانید منوی 3 نقطه بالای نمایشگر را بتپید و در فهرست باز شده، Download latest full package را بتپید تا تازه ترین firmware یا سفت افزار را بطور کامل دانلود نمائید.
  5. پس از پایان دانلود بسته های آپدیت، با نمایان شدن دکمه Install Now یا هم اکنون نصب کن، آن را بتپید. گوشی شما reboot شده و بسته های آپدیت نصب می شوند.
    روش آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت گوشی هواوی, آپدیت گوشی Huawei,روش آپدیت نرم افزار در گوشی های Huawei, به روزرسانی گوشی Huawie, به روز رسانی گوشی گوشی هواوی, آپدیت اندروید هواوی, آموزش فناوری, آموزش اندروید, آموزش Huaweiروش آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت گوشی هواوی, آپدیت گوشی Huawei,روش آپدیت نرم افزار در گوشی های Huawei, به روزرسانی گوشی Huawie, به روز رسانی گوشی گوشی هواوی, آپدیت اندروید هواوی, آموزش فناوری, آموزش اندروید, آموزش Huaweiروش آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت نرم افزار در گوشی های هواوی, آپدیت گوشی هواوی, آپدیت گوشی Huawei,روش آپدیت نرم افزار در گوشی های Huawei, به روزرسانی گوشی Huawie, به روز رسانی گوشی گوشی هواوی, آپدیت اندروید هواوی, آموزش فناوری, آموزش اندروید, آموزش Huawei

نکته:

نکته گاهی برخی از مدل های گوشی های Huawei همانند سری Honor، ممکن است که بدون سیم کارت آپدیت نشوند. پس اگر با انجام گام های بالا بسته ای برای آپدیت نیافتید، بهتر است که در گوشی خود یک سیم کارت گذارده و گام های بالا را دوباره انجام دهید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید