روش آپدیت نرم افزاری گوشی Google Pixel

0
32
روش آپدیت نرم افزاری گوشی Google Pixel, آپدیت نرم افزاری گوشی Google Pixel, آپدیت گوگل پسکل, آپدیت Google Pixel, به روزرسانی نرم افزار Google Pixel, روش آپدیت Google Pixel, چگونه گوشی GooglePixel را آپدیت کنیم, روشتک, raveshtech, آپدیت اندروید Google Pixel, آموزش فناوری, آموزش اندروید, آموزش Google Pixel
لینک پیشنهادی

روش آپدیت نرم افزاری گوشی Google Pixel

روش آپدیت نرم افزاری گوشی Google Pixel

یکی از خوبی های داشتن گوشی هوشمند Google Plus، به روزرسانی و آپدیت نرم افزارهای روال آن می باشد. کمپانی گوگل هر ماه یک به روزرسانی و آپدیت تازه را برای گوشی های Pixel خود منتشر می کند و افزون بر این دستکم تا دو سال با آپدست و بروزرسانی کامل پلتفرم از آنها پشتیبانی می نماید. البته آپدیت و بروزرسانی گوشی های Google Pixel کاملا خودکار نمی باشد، برای همین نیاز خواهید داشت تا برای گرفتن بهروزرسانی ها، آنها را پذیرفته و accept نمائید و یا اگر بسیار علاقه مند به این کار هستید، می توانید به روزرسانی ها را بصورت دستی و بر پایه برنامه ریزی خود انجام دهید. در هر روی ما همه گام های نیازین برای دریافت بروزرسانی و آپدیت نرم افزاری گوشی های Google Pixel را به شما نشان خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم نرم افزار گوشی Pixel خود را به روزسانی و آپدیت کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

لینک پیشنهادی
  1. در گوشی اندروید Pixel، به بخش Settings یا تنظیمات بروید. سپس بخش تنظیمات را به پائیین پیموده تا بخش System را ببینید.
  2. پس از آن Advanced یا پیشرفته را تپیده و سپس System Update یا به روزرسانی سیستم را بتپید.
  3. در پایین گوشه راست برنامه، Check for update یا بررسی بروزرسانی را بتپید و منتظر این بررسی بمانید.
  4. سیستم شما بودن بسته آپدیت برای بروزرسانی و یا وضعیت انتظار برای به روزرسانی را به شما گزارش خواهد کرد.
  • اگر اینترنت شما Wi-Fi باشد آپدیت گوشی خودکارانه دانلود می شود. البته هر زمان که خواستید می توانید دانلود را درنگید یا pause کنید.
  • اگر از بسته اینترنتی گوشی خود یا data بهره می برید، دانلود آپدیت گوشی شما انتخابی خواهد بود.روش آپدیت نرم افزاری گوشی Google Pixel, آپدیت نرم افزاری گوشی Google Pixel, آپدیت گوگل پسکل, آپدیت Google Pixel, به روزرسانی نرم افزار Google Pixel, روش آپدیت Google Pixel, چگونه گوشی GooglePixel را آپدیت کنیم, روشتک, raveshtech, آپدیت اندروید Google Pixel, آموزش فناوری, آموزش اندروید, آموزش Google Pixel
  1. پس از پایان و نصب بسته آپدیت گوشی پیکسل در پس زمینه، notification و اعلانی را برای reboot شدن گوشی دریافت خواهید کرد.

تا زمانی که گوشی Pixel شما روشن باشد و به Wifi متصل باشد به روزرسانی ها را دانلود و نصب خواهد نمود و سپس برای اعمال آنها، reboot خواهد شد. فراموش نکنید که پیش از هر آپدیتی شارژ باتری گوش شما پر باشد.

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید