روش فعال کردن Find My iPhone در آیفون و آیپد
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش فعال کردن Find My iPhone در آیفون و آیپد

روش فعال کردن Find My iPhone در آیفون و آیپد

بسیاری از ما در درگیری با کارهای روزانه، تمرکزمان روی ابزار های شخصیمان از جمله گوشی یا تبلتمان، کم می شود، برای همین ممکن است آن را در جایی جا گذاشته و یا گم کنیم. مشکل بدتر، دزدان همیشه در کمین گوشی های شیک و لوکسی مانند آیفون می باشند که شاید شما هم دستکم یک بار با چنین حوادث ناگواری در زندگی خود روبرو شده اید. اپل برای این مشکل، چاره ای اندیشیده و آن افزودن ویژگی Find My iPhone به دستگاه های اپل می باشد.

اگر روزی، دستگاه اپل خود، مانند آیفون، آیپد، آیپاد لمسی، یا Mac را گم کردید، در جایی آن را جا گذاشتید و یا حتی دزدیده شد، ویژگی Find My iPhone به شما این امکان را می دهد که از راه دور تا زمانی که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد، آن را در هر جایی ردیابی و پیدا کنید.

 با ویژگی Find My iPhone نتنها می توانی دستگاه گم شده و یا دزدیده شده خود را بیابید، بلکه می توانید اطلاعات شخصی را که در دستگاه ذخیره شده، از راه دور پاک کنید. با این کار خیالتان آسوده می شود که اطلاعاتتان دستکم بدست افراد سودجو نمی افتند. در این نوشتار، روش فعال کردن ویژگی Find My iPhone به شما آموزش می دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه ویژگی Find My iPhone را روی آیفون یا آیپد خود روشن کنیم

  1. بخش Settings یا تنظیمات را در آیفون و آیپد خود باز کنید.
  2. در بالای برگه روی your Apple ID بتپید.
  3. iCloud را بتپید.
  4. در پایین برگه Find My iPhone پیدا کنی.
  5. با تپیدن سوئی، آن را فعال یا روشن کنید.بخش Settings یا تنظیمات را در آیفون و آیپد خود باز کنید,در بالای برگه روی your Apple ID بتپید,iCloud را بتپید,در پایین برگه Find My iPhone پیدا کنی,با تپیدن سوئی، آن را فعال یا روشن کنید,روشتک,raveshtech

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید