روش غیر فعال کردن سرویس موقعیت مکانی در آیفون

0
6497
روش غیر فعال کردن سرویس موقعیت مکانی در آیفون ,غیر فعال کردن سرویس موقعیت مکانی,خاموش کردن سرویس موقعیت مکانی در آیفون,خاموش کردم موقعیت مکانی آیفون,غیر فعال کردن موقعیت مکانی آیفون,غیر فعال کردن موقعیت مکانی آیپد,خاموش کردن مکان یاب آیفون,موقعیت مکانی ایفون,موقعیت مکانی آیپد,سرویس لوکیشن ایفون,service location آیفون,service location,روشتک,raveshtech,روش,آموزش,آیفون,آیپد, سرویس مکانی ios,غیرفعال کردن سرویس مکانی آیفون
4 (80%) 1 vote[s]

 روش غیر فعال کردن سرویس موقعیت مکانی در آیفون

روش غیر فعال کردن سرویس موقعیت مکانی در آیفون

 بخش تنظیمات حریم خصوصی آیفون و آیپد، به شما پروانه می دهد تا درسترسی اپلیکیشن های نصب شده به ویژگی های توکار گوشی همانند location، مخاطبان، گاهشمار، عکس ها، میکروفون، دوربین و مانند آن را کنترل نمائید. شما می توانید درخواست دسترسی هر یک از اپلیکیشن ها را به موارد بالا، تائید یا رد کنید و یا در هر زمانی آنها را فعال یا غیرفعال کنید.

شما حتی می توانید از ارسال اطلاعات اینترنتی خود به اپل جلوگیری کنید. اپل از این اطلاعات برای نمایش آگهی ها و تبلیغات مطابق میل شما در اینترنت استفاده می کند. یکی از سرویس هایی که می تواند در آیفون یا آیپد خود، آنها را خاموش و غیر فعال کنید، سرویس موقعیت مکانی یا Location Services می باشد. با ما همراه باشید تا در این نوشتار روش غیرفعال کردن آن را به شما آموزش بدهیم.

لینک پیشنهادی

چگونه سرویس موقعیت مکانی یا location را در آیفون و آیپد خاموش کنیم؟

اگر دوست ندارید که آیفون یا اینترنت شما از جایگاه شما در جغرافیای زمین، آگاه شود، مشکلی نیست و می توانید سرویس موقعیت مکانی آن را به سادگی خاموش کنید. برای این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. از برگه اصلی یا Home screen آیفون یا آیپد خود به بخش تنظیمات یا Settings بروید.
  2. روی Privacy یا همان بخش حریم خصوصی، بتپید.
  3. سپس روی Location Services یا همان سرویس مکان یاب، بتپید.
  4. روی سوئیچ سبز رنگ Location Services، بتپید تا خاموش شود.از برگه اصلی یا Home screen آیفون یا آیپد خود به بخش تنظیمات یا Settings بروید. روی Privacy یا همان بخش حریم خصوصی، بتپید. سپس روی Location Services یا همان سرویس مکان یاب، بتپید. روی سوئیچ سبز رنگ Location Services، بتپید تا خاموش شود.

اکنون دیگر اپلیکیشن ها نمی توانند از موقعیت شما برای تبلیغات یا اهداف دیگر استفاده نمایند.

البته در این بخش نیز می توانید با انتخاب اپلیکیشن دلخواه خود و گزینش Never یا While Using، اجازه دسترسی به موقعیت مکانی خود را به اپلیکیشن دلخواه خود بدهید و یا این که این اجازه را از آن بگیرید.

While using بدین معناست که هر زمان که اپلیکیشن دلخواه شما باز باشد و نمایش داده شود، بتواند از موقعیت مکانی شما استفاده کنید و با سوئیچ کردن به اپلیکیشنی دیگر، این پروانه دسترسی از آن گرفته خواهد شد.

منبع: imore.com

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید