روش خاموش کردن Hey Siri در مک

روش خاموش کردن Hey Siri در مک

روش خاموش کردن Hey Siri در مک

Hey Siri به شما این امکان را می دهد تا با گفتن Hey Siri، دستیار هوشمند اپل Siri را روشن کنید. اما اگر ابزار Hey Siri، در رایانه مک شما فعال می باشد و کمی شما را می آزارد، می توانید این ویژگی را در مک خود به سادگی خاموش کنید و همچنان Siri را در MacOS خود فعال داشته باشید. در این آموزش می خواهیم روش خاموش کردن Hey Siri در مک را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم Hey Siri را در رایانه مک خود فعال کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. منوی Apple را در نوار منوی بالای macOS، کلیک کنید و در فهرست باز شده System Preferences را کلیک کنید.چگونه می توانیم Hey Siri را در رایانه مک خود فعال کنیم؟
  2. سپس در پنجره System Preferences آیکون Siri را برگزینید.چگونه می توانیم Hey Siri را در رایانه مک خود فعال کنیم؟
  3. پس از آن تیک کنار گزینه Listen for Hey Siri را بردارید، ویژگی Hey Siri خاموش شود.چگونه می توانیم Hey Siri را در رایانه مک خود فعال کنیم؟,روشتک,raveshtech
  4. اکنون می توانید پنجره System Preferences را ببندید.

فراموش نکنید که خاموش کردن Hey Siri، ویژگی Siri را در سیستم عامل شما خاموش نخواهد کرد و تنها فرمان Hey Siri را برای روشن کردن Siri خاموش خواهد کرد. اکنون اگر در کنار مک خود نشسته و بگوئید Hey Siri، دستیار صوتی دیگر فعال نخواهد شد ولی می توانید Siri را زاه کلیدهای میانبر، بخش Doc، بخش Touch Bar و دیگر راه های پیش رو را همچنان فعال و روشن کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا