روش خاموش کردن Find My iPhone در آیفون یا آیپد

روش خاموش کردن Find My iPhone در آیفون یا آیپد

روش خاموش کردن Find My iPhone در آیفون یا آیپد

Activation Lock یا قفل فعال سازی، شکلی از حفاظت ضد سرقت است که از خرابی، پاک کردن و ریستور کردنن داده ها، بدون اجازه شما پیشگیری می کند. این کار با Apple ID انجام می گیرد. پیش از آن که یک آیفون با یک اکانت تازه فعال شود، می باید اطلاعات شما از آن روویده (remove) شود. اگر می خواهید آیفون یا آیپد خود را فروخته و یا از دست آن رها شوید، نخست می باید از اکانت iCloud خود sign out کنید. اگر می خواهید آیفون یا آیپدی بخرید و یا اینکه به دستتان برسد می باید از قفل نبودن آن با Apple ID کسی دیگر، اِیور(مطمئن) شوید.

چگونه Find My iPhone را در آیفون و آیپد خود خاموش کنیم؟

Activation Lock یا قفل فعال سازی به Find my iPhone گره خورده. پس اگر آیفون یا آیپد خود را در دست دارید، می توانید در این آموزش، قفل فعالسازی دستگاه خود را خاموش کنید. البته شما می توانید برای حذف همه تنظیمات و محتویات دستگاه، آن را reset کنید اما حتی اگر این کار را نیز انجام دهید، روویدن و remove کردن گزینه های Find my iPhone و Activation Lock از شما درخواست می شود. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس بنر Apple ID را بتپید.
  3. iCloud را بتپید.
  4. پس از آن Find My iPhone را بتپید.روش خاموش کردن Find My iPhone در آیفون یا آیپد, خاموش کردن Find My iPhone در آیفون یا آیپد, غیرفعال کردن Find My iPhone در آیفون, خاموش کردن Activation Lock در آیفون, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش تکنولوژی, آموزش آیفون, آموزش آیپد, آموزش iOS, Activation Lock
  5. سوئیچ روبروی گزینه Find My iPhone را بتپید تا خاموش شود.
  6. Password یا گذرواژ Apple ID خود را برای تائید، وارد کنید.
  7. سپس Turn Off را بتپید.روش خاموش کردن Find My iPhone در آیفون یا آیپد, خاموش کردن Find My iPhone در آیفون یا آیپد, غیرفعال کردن Find My iPhone در آیفون, خاموش کردن Activation Lock در آیفون, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش تکنولوژی, آموزش آیفون, آموزش آیپد, آموزش iOS, Activation Lock

اگر می خواهید آیفون یا آیپد خود را بفروشید، اکنون می توانید از iCloud خود بیرون شوید. برای روشن کردن دوباره Find My iPhone می توانید گام های پیشین را دوباره انجام داده و این بار سوئیچ روبروی Find My iPhone را بتپید تا روشن شود.

روش خاموش کردن Activation Lock یا قفل فعال سازی با Apple

اگر گام های پیشین با شکست روبرو شد و Activation Lock یا قفل فعال سازی همچنان روشن ماند، شما همچنان یک راه پیش روی خود خواهید داشت.

شما می توانید با Apple Care تماس گرفته و یا به فروشگاه اپل محل خود بروید و گواهی مالکیت خود بر Apple را ارائه کنید. اگر Apple تائید کند که آیفون یا آیپد برای شماست، با رضایت شما Activation Lock را می روود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا