اندروید

علامت ستاره در واتساپ چیست و چگونه آنها را ببینیم

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

علامت ستاره در واتساپ چیست و چگونه آنها را ببینیم

شاید برای شما هم پیش آمده که در میان انبوه پیام‌های رسیده و بویژه در اکانت واتساپی که برای پاسخگویی به خریداران استفاده می‌شود به دنبال پیام خاصی بگردید و نتوانید آن را پیدا کنید. در این شرایط به شما می گویم راهکار آن علامت ستاره است اما علامت ستاره در واتساپ چیست؟ با استفاده از نشان و علامت ستاره کاربران می‌توانند پیام دریافتی را بعنوان یک پیام مهم نشانه‌گذاری کنند تا در صورت نیار بدان دسترسی سریعی داشته باشند. پس با ما همراه باشید تا روش ستاره دار کردن پیام در واستاپ و همچنین دیدن پیام‌های ستاره دار در واتساپ را به شما نشان دهیم.

روش ستاره دار کردن پیام ها در واتساپ

فرض کنید که در گپ یا چت واتساپ خود با یکی از دوستانتان، داستانی تعریف شده و می خواهید عباراتی از آن را نمایان و بستارید یا ستاره دار کنید، برای نمونه جمله ای همانند : “او زنده ماند” یا می خواهید شماره تلفنی را ستاره دار کنید تا بعدا بسرعت آن را پیدا کنید. اپلیکیشن WhatsApp این توانایی را به شما می دهد که نتنها پیامی را ستاره دار کنید، بلکه پس از مدتی آن را اَستار یا بی ستاره کنید. شاید پیش خودتان بیاندیشید که جمله ای را که سِتاردید یا ستاره دار کردید یکی از احمقانه ترین جملاتی بوده که تا به حال شنیده اید و بخواهید دوباره آن را اَستارده کرده و یا بی ستاره کنید.

برای ستاره دار کردن یک پیام در واتساپ می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. برنامه واتساپ را باز کنید.
  2. chat یا گپ دلخواه خود را در این برنامه برگزینید.
  3. پیامی را که می خواهید ستاره دار شود، تَپ کنید و نگه دارید.
  4. دکمه ستاره یا star را که در بالای گوشی شما پدیدار می شود، تپ کنید. با این کار خواهید دید که یک ستاره کوچولو در کنار پیام مورد نظر شما پدیدار می شود.دکمه ستاره یا star را که در بالای پرده یا اسکرین پدیدار می شود، بتپید. با این کار خواهید دید که یک ستاره کوچولو در کنار پیام مورد نظر شما پدیدار می شود.

برای یا ببی سستاره کردن پیام می توانید دوباره گام های بالا را انجام دهید.

خب، حالا دیگه می توانید، بسرعت پیام ستاره دار دوستانتان را پیدا کنید و در میان انبوه پیام ها گیج و سرگردان نشوید.

دیدن پیام های ستاره دار در واتساپ

  1. برنامه واتساپ را باز کنید.
  2. منوی سه نقطه ای که در بالا سمت راست یا چپ است را تپ کنید.از پرده خانه یا Home screen و یا کشوی اپ ها، WhatsApp را باز کنید, دکمه منو یا menu را بتپید. همان سه نقطه ای که در بالا سمت راست یا چپ است.
  3. پیام های ستاره دار یا Starred message را تپ کنید.
  4. برای دیدن پیام یا message در بخش گپ یا گفتگو روی آن تپ کنید.پیام های ستاره دار یا Starred message را بتپید, برای دیدن پیام یا message در بخش گپ یا گفتگو روی آن بتپید.

برای بی ستاره کردن همه پیام ها در پنجره پیام های ستاره دار، دکمه منو که در بالا سمت راست یا چپ است را دوباره بتپید، و گزینه بی ستاره کردن همه یا unstar all را برگزینید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا