اندروید

استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه

استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه

فرض کنید که شب هنگام است و برق می رود و یا اینکه در طبیعت بکری هستید و شب هنگام همه جا تاریک است، در این شرایط می توانید از چراغ LED FLASH گوشی اندروید خود، بعنوان چراغ قوه استفاده کنید. در این آموزش می خواهیم روش استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه را به شما آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه از گوشی اندروید خود بعنوان یک چراغ قوه استفاده نمائیم؟

خوشبختانه انجام این کار در گوشی های اندروید بسیار آسان می باشد. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در بالای نمایشگر گوشی اندروید خود سایه اعلان یا notification shade را گرفته و آن را پایین بکشید.
 2. آیکون چراغ قوه یا flashlight را یافته و آن را بتپید.
 3. اگر آیکون چراغ قوه را ندیدید، یک بار دیگر سایه اعلان یا notification shade را پایین بکشید و یا آیکون پیکان رو به پایین را در سایه اعلان بتپید تا همه بخش های منوی تنظیمات سریع یا Quick Settings menu نمایان شود. در این منوی گسترده می توانید آیکون چراغ قوه را یافته و برای روشن شدن نور falsh، آن را بتپید.
  استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه, تبدیل گوشی اندروید به چراغ قوه, استفاده از نور فلش گوشی اندروید, چراغ قوه گوشی اندروید, افزودن آیکون چراغ قوه به سایه اعلان, فعال کردن چراغ قوه گوشی اندروید, گوشی اندروید چراغ قوه, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش اندروید گوشی اندروید Flashlight

انتقال آیکون چراغ قوه به ردیف نخست سایه اعلان؟

اگر آیکون چراغ قوه شما در ردیف نخست سایه اعلان نمی باشد ، می توانید آن را به ردیف نخست منتقل کنید، برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. سایه اعلان یا notification shade را پایین بکشید، برای دسترسی به منوی تنظیمات سریع یا Quick Settings menu، سایه اعلان را دوباره پایین بکشید و یا اینکه پیکان رو به پایین را درکنار سایه اعلان بتپید.
 2. سپس در پایین منوی تنظیمات سریع یا Quick Settings menu، آیکون مداد یا دکمه ویرایش را بتپید.استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه, تبدیل گوشی اندروید به چراغ قوه, استفاده از نور فلش گوشی اندروید, چراغ قوه گوشی اندروید, افزودن آیکون چراغ قوه به سایه اعلان, فعال کردن چراغ قوه گوشی اندروید, گوشی اندروید چراغ قوه, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش اندروید گوشی اندروید Flashlight
 3. در گوشی های سامسونگ گلکسی، می توانید منوی 3 نقطه ای را در بالای نوار اعلان بتپید، سپس Button Order را برگزیند.
  استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه, تبدیل گوشی اندروید به چراغ قوه, استفاده از نور فلش گوشی اندروید, چراغ قوه گوشی اندروید, افزودن آیکون چراغ قوه به سایه اعلان, فعال کردن چراغ قوه گوشی اندروید, گوشی اندروید چراغ قوه, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش اندروید گوشی اندروید Flashlight استفاده از گوشی اندروید بعنوان چراغ قوه, تبدیل گوشی اندروید به چراغ قوه, استفاده از نور فلش گوشی اندروید, چراغ قوه گوشی اندروید, افزودن آیکون چراغ قوه به سایه اعلان, فعال کردن چراغ قوه گوشی اندروید, گوشی اندروید چراغ قوه, روشتک, raveshtech, آموزش فناوری, آموزش اندروید گوشی اندروید Flashlight
 4. در گام پسین می توانید آیکون چراغ قوه را یافته و به ردیف نخست کشاند و چکاند یا drag and drop کنید. این کار را برای هر یک از آیکون های دلخواه خود می توانید انجام دهید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا